The Last of Us – trailer zaostrza apetyty!

The Last of Us to jedna z niewielu gier komputerowych, które mogą doczekać się naprawdę świetnych adaptacji. Serial od HBO na pierwszych zwiastunach prezentuje się naprawdę niesamowicie. Smaczku produkcji dodaje niesamowita obsada aktorska! W głównych rolach obsadzono bowiem duet doskonale znany… fanom Gry o tron!

The Last of Us – czas na hit?

The Last of Us zrobiło furorę jako gra dla naszych komputerów i konsol. Potencjał tej produkcji jest naprawdę ogromny i dojrzeli to włodarze serwisu HBO Max, którzy zdecydowali się by postawić na serialową adaptację tego niesamowitego tytułu. Pierwsze zwiastuny bardzo zaostrzają apetyty fanów kina post-apokaliptycznego. Oczywiście widzimy na nich parę głównych bohaterów – Joela (Pedro Pascal) oraz Elle (Bella Ramsey) zapowiada się nam więc uczta pod względem gry aktorskiej.

„Historia przedstawiona w The Last of Us rozgrywa się dwadzieścia lat po tym, jak to, co znaliśmy jako współczesna cywilizacja zostało zniszczone. Joel, zaprawiony w bojach ocalały, zostaje zatrudniony do przemytu z opresyjnej strefy kwarantanny 14-letniej dziewczynki, Ellie. To, co zaczyna się jako niewielkie zadanie, wkrótce staje się brutalną, łamiącą serce podróżą po Stanach Zjednoczonych. Wyprawą, w której by przetrwać, mogą polegać wyłącznie na sobie nawzajem.” – opis fabuły od HBO

Czytaj też: Nowe amplitunery Marantz dla kina domowego!

HBO nie udostępniło jeszcze konkretnej daty premiery serialu na platformie (podano tylko, że nastąpi ona w 2023 roku). Biorąc jednak pod uwagę fakt, jak bardzo zaawansowane są prace nad nim – możemy się spodziewać, że ów debiut szykuje się nam już za kilka miesięcy.

Grafika tytułowa: HBO