iPhone 15 Ultra już w przyszłym roku?

Apple w tym roku bardzo zawiodło fanów iPhone’ów oferując nam tak naprawdę jedynie odświeżony sprzęt (poza wersjami Pro) w dużo wyższej cenie. Dlatego też koncern z Cupertino w przyszłym roku będzie się dwoił i troił, żeby zaoferować nam sprzęt przyciągający uwagę i jednocześnie mocno nakręcający wyniki sprzedaży. Może być nim… iPhone 15 Ultra! Co przecieki mówią o nim już teraz?

iPhone 15 Ultra z ważnymi nowościami?

Nowy topowy smartfon od Apple ma być rzekomo pozycjonowany jeszcze wyżej od modeli iPhone Pro oraz iPhone Pro Max. Co za tym idzie – z pewnością będzie jeszcze droższy od nich. Być może koncern z Cupertino zdecyduje się na zastąpienie owych smartfonów właśnie wersją Ultra – by zaznaczyć jego wyjątkowość jak w przypadku Apple Watcha.

Ma nam on zaoferować jednak liczne udogodnienia względem tegorocznych flagowych produktów. W sieci pojawiły się już pierwsze, bardzo nieoficjalne przecieki na ten temat. Jakie „niesamowite” rozwiązania zaserwuje nam koncern z Cupertino?

Przede wszystkim Amerykanie mają w końcu wprowadzić do iPhone’a złącze USB-C, które pozwoli na o wiele szybszy transfer danych, niż mocno przestarzałe złącze Lightning. Poza tym na froncie znajdziemy podwójny aparat fotograficzny w „pastylce” na środku ekranu.

Czytaj też: iPhone 14 z Chin do Indii

Na razie doniesienia na temat nowego iPhone’a są dość enigmatyczne i trzeba podchodzić do nich z ogromnym dystansem. Bardziej konkretne przecieki powinny trafić do sieci już na początku przyszłego roku.

Grafika tytułowa: Victor Carvalho / Unsplash