Nowe amplitunery Marantz dla kina domowego!

Marantz, wiodący dostawca amplitunerów dla zestawów kina domowego, zaprezentował właśnie bardzo ciekawe nowości, które charakteryzuje nienaganna wydajność dźwięku, bogactwo funkcjonalności i piękna stylizacja. Producent do swojej oferty wprowadza kilka nowości, spośród których każdy powinien wybrać coś dla siebie!

fot. Marantz

Dla każdego coś dobrego – wysyp nowości!

Wszystkie nowe amplitunery z serii CINEMA charakteryzują się doskonałą wydajnością i niesamowitym dźwiękiem 3D dzięki wsparciu dla najważniejszych formatów audio, takim jak Dolby Atmos czy DTS:X. Nie zabrakło także obsługi obrazu 8K na wielu wejściach oraz technologii optymalizacji akustyki pomieszczenia. Wszystko po to, by oglądanie filmów i słuchanie muzyki w domowym zaciszu osiągnęło zupełnie nowy poziom!

Warto wspomnieć również o tym, że nowe amplitunery Marantz oferują wspacie dla funkcjonalności multi-room i zostały wyposażone w rozwiązania takie, jak Bluetooth, Wi-Fi i AirPlay 2. A jak poszczególne nowości charakteryzuje sam producent?

  • AV 10 oraz AMP 10: Najwyższej klasy produkty serii CINEMA, AV 10 i AMP 10, zapewniają najlepszą podstawę kina domowego. Stworzone w oparciu o ekskluzywną technologię HDAM firmy Marantz, AV 10 i AMP 10 współpracując ze sobą, tworzą elitarny, referencyjny system rozrywki, z 16 kanałowym wzmocnieniem AMP 10 idealnie dopasowanym do dyskretnych obwodów i siedmiu wejść HDMI AV 10. Idealnie zsynchronizowany duet zapewnia Ci to, co najlepsze w prawdziwie kinowym dźwięku.
  • CINEMA 40: Marantz CINEMA 40 to wysokiej klasy wzmacniacz AV oferujący 9x 125 watowe wzmocnienie i 11.4 kanałowe przetwarzanie, idealny do stworzenia w pełni wciągającego, immersyjnego kina domowego, które zapewnia najwyższą jakość oglądania filmów. Aluminiowy panel przedni to w dotyku czysty luksus, który rozciąga się na każdy aspekt całej konstrukcji.
  • CINEMA 50: Marantz CINEMA 50 to wzmacniacz AV z 9x 110 watowym wzmocnieniem i 11.4 kanałowym przetwarzaniem, idealny dla wymagających entuzjastów filmów i muzyki, którzy chcą stworzyć kino domowe z wielowymiarowym dźwiękiem o bogatych walorach tonalnych i realistycznej dynamice.
  • CINEMA 60: Marantz CINEMA 60 to 7.2 kanałowy amplituner 8K o mocy 100 watów na kanał, który idealnie nadaje się do dedykowanych zastosowań kina domowego, a także wielofunkcyjnych pomieszczeń multimedialnych o dowolnej wielkości.
  • CINEMA 70s: Marantz CINEMA 70s to kompaktowy 7.2 kanałowy amplituner AVR o mocy 50 W z obsługą 8K, który idealnie nadaje się do mniejszych pomieszczeń mieszkalnych, kompaktowych konsol multimedialnych lub dedykowanych stojaków A/V.

Czytaj też: Nowe amplitunery Denon oficjalnie!

Komponenty serii CINEMA będą dostępne w sprzedaży pod koniec października, rozpoczynając od amplitunerów CINEMA 50 i 60.

Grafika tytułowa: Marantz