The Batman 2 zapowiedziany!

The Batman to jeden z najważniejszych filmów pierwszej połowy 2022 roku. Obraz zrobił ogromną furorę w kinach, a ostatnio trafił także do oferty HBO Max, gdzie spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem fanów uniwersum DC. Jak się właśnie dowiadujemy, produkcja doczeka się kontynuacji, o czym mówiło się już od dłuższego czasu.

Kontynuacja The Batman w drodze!

Po tym jaki sukces odniósł w tym roku The Batman nikogo nie dziwi fakt, że produkcja doczeka się kontynuacji. Mówiło się o tym od kilku tygodni a teraz informację potwierdził sam Toby Emmerich, czyli prezes Warner Bros.

Matt wziął jednego z najbardziej ikonicznych i umiłowanych superbohaterów, po czym pokazał nam swoją nową i świeżą wizję. Matt Reeves, Robert Pattinson oraz cały pozostały zespół wezmą publikę z powrotem do Gotham za pośrednictwem filmu Batman 2!

Oczywiście cały trzon załogi pracującej nad produkcją oraz aktorów występujących w rolach głównych pozostanie bez zmian. Nie wiemy natomiast kiedy wystartują zdjęcia i z jakimi zbirami tym razem zmierzy się człowiek-nietoperz wykreowany przez Roberta Pattinsona. Mam nadzieję, że nie będziemy pod tym względem zwodzeni brakiem informacji przez twórców zbyt długo.

Czytaj też: DVB-T2 – co warto wiedzieć o nowym standardzie odbioru naziemnej telewizji cyfrowej?

Muszę przyznać, że oglądałem The Batman i moim zdaniem, obok trylogii Nolana to najlepsza produkcja traktująca o łowcy przestępców z Gotham City. Mam nadzieję, że kolejna odsłona nowego cyklu również będzie trzymała poziom i że nie zawiedzie zagorzałych fanów człowieka-nietoperza.

Grafika tytułowa: Warner Bros.