Teufel Real Blue TWS – nienaganna jakość bez latencji

Niemiecki producent pokazał swoją najnowszą premierę – komfortowe słuchawki w konkurencyjnej cenie.

Teufel wzbogacił ofertę produktów o nowy model dousznych słuchawek True Wireless, Real Blue TWS z technologią Active Noise Cancelling, która efektywnie tłumi dźwięki dochodzące z zewnątrz. Za jakość dźwięku słuchawek odpowiadają wydajne 12 milimetrowe przetworniki HD. Zapewniają one precyzję wysokich tonów, ciepło średnich i bogate basy. 

Czytaj też: Teufel 3SIXTY – nazywam się radiowy. Odbiornik radiowy

Połączenie Bluetooth 5.2 z ACC pozwala na przesyłanie muzyki w jakości podobnej do płyty CD. Ta technologia zapewnia również redukcję latencji, przez co np. podczas oglądania filmów dźwięk dialogów jest odtwarzany synchronicznie z ruchem warg. Silikonowe nakładki w czterech rozmiarach sprawiają, że słuchawki dokładnie dopasowują się do ucha, zamykając przewód słuchowy oraz zapewniając komfort użytkowania nawet podczas długich sesji muzycznych. 

Producenci małego sprzętu audio kładą duży nacisk nie tylko na to, by zapewnić najwyższą jakość dźwięku, ale też umożliwić kontakt ze światem zewnętrznym. W modelu Teufel z pomocą przychodzi Tryb Transparentny. W odpowiednich momentach hałasy zewnętrzne nie są eliminowane poprzez falę o przeciwnej częstotliwości, lecz są wzmacniane – tak jakby silikonowe adaptery na moment otwierały przewód słuchowy, przepuszczając istotne dźwięki. Dzięki tej funkcji użytkownik usłyszy każdą zapowiedź na dworcu kolejowym czy lotnisku bez potrzeby zdejmowania słuchawek.

Panele dotykowe na zewnętrznych stronach obu słuchawek umożliwiają sterowanie muzyką oraz regulację poziomu głośności bez potrzeby wyjmowania telefonu. Real Blue TWS to także sprzęt, który na jednym naładowaniu odtwarza muzykę przez 8 godzin bez włączonego ANC lub 6 godzin w trybie ANC. Kompaktowe etui z funkcją powerbanku pozwala dwukrotnie naładować słuchawki do pełna, co daje łącznie 25 godzin pracy z ANC i 18 godzin bez ANC. 

Słuchawki REAL BLUE TWS są już dostępne na polskiej stronie producenta w cenie 669 zł. W zestawie znajdują się również kabel ładowania (USB typu A na USB typu C) oraz adaptery silikonowe w czterech rozmiarach.