Telewizory Hisense teraz jeszcze lepsze!

Hisense to znany producent telewizorów, który mocno rozpycha się łokciami na polskim rynku. W ubiegłym miesiącu mieliśmy okazję pojawić się na prezentacji dotyczących nowych modeli koncernu na polski rynek. Dziś natomiast dowiadujemy się, że na platformie VIDAA pojawiła się arcyważna aplikacja!

fot. Hisense

Disney+ dla VIDAA już jest!

Platforma VIDAA nie jest jeszcze tak popularna jak Tizen czy webOS. Jest jednak nadal bardzo intensywnie rozwijana przez giganta z Chin. Dziś dowiedzieliśmy się, że dla omawianego systemu przygotowana została i udostępniona apka Disney+. To świetna wiadomość! Warto wspomnieć także o tym, że w przygotowaniu jest również klient HBO Max, który to serwis także cieszy się nad Wisłą coraz większą popularnością.

„Przed wdrożeniem rodzimych aplikacji przeprowadziliśmy badania rynkowe, aby dowiedzieć się, które z nich cieszą się największą popularnością wśród polskich konsumentów. Dostępność kolejnych polskich aplikacji w systemie VIDAA jest wyłącznie kwestią czasu. Myślę, że sukcesywnie będziemy wprowadzać kolejne polskie aplikacje do systemu smart TV. Mam nadzieję, że da nam to szansę, aby stać się znaczącym graczem również na polskim rynku. Bardzo na to liczę.” – Konrad Arseniuk, VP of Sales Brown Goods w grupie Gorenje.

Hisense to strategiczny partner tegorocznych, piłkarskich Mistrzostw Świata w Katarze. Koncern zaprezentował nawet oficjalne telewizory dla wydarzenia – w tym telewizor laserowy Laser TV L9G dostępny w rozmiarach 100″ i 120″. To niesamowity, nowoczesny rzutnik bliskiego rzutu, który wyposażony został w trójkolorowe źródło laserowe. Jakość obrazu serwowanego nam przez to urządzenie jest wręcz fenomenalna.

Czytaj też: Netflix z reklamami – kiedy nowy plan?

Miejmy nadzieję, że ostatecznie na platformie VIDAA pojawią się wszystkie wiodące aplikacje dla Smart TV. Biorąc pod uwagę pozycję koncernu Hisense na rynku – raczej możemy być o to spokojni!

Grafika tytułowa: Hisense