Widzieliśmy nowe smartfony realme!

Koncern realme pokazał dzisiaj w Polsce swoje nowe smartfony z rodziny realme 12 Pro. Wydarzenie, na które zostaliśmy zaproszeni dzięki uprzejmości producenta, odbyło się w Art Box Experience, które znajduje się w warszawskiej Fabryce Norblina. Spotkanie z przedstawicielami chińskiego koncernu było doskonałą okazją do zapoznania się z nowościami, posłuchania prelekcji na temat oferowanych na ich pokładzie rozwiązań oraz wymiany doświadczeń z ekspertami realme.

fot. realme

Ciekawe połączenie wysokiej jakości i rozsądnej ceny

Wypuszczając na rynek swoje najnowsze modele, realme nie pozostawia złudzeń co do ambicji w dziedzinie fotografii mobilnej. realme 12 Pro+ 5G wyróżnia się rewolucyjnym podejściem do fotografii, oferując użytkownikom możliwości zaawansowanego fotografowania za pomocą smartfona. Centrum uwagi skupia się na potężnym aparacie głównym, wyposażonym w sensor Sony IMX890 OIS o rozdzielczości 50 MP. Towarzyszy mu innowacyjny obiektyw peryskopowy, umożliwiający 3-krotny zoom optyczny, 6-krotny zoom hybrydowy oraz niebywałe 120-krotne zbliżenie cyfrowe. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się wyjątkową ostrością i detalami nawet przy najbardziej wymagających ujęciach.

Przełomową cechą realme 12 Pro+ 5G jest system fotografii wieloogniskowej, który pozwala na bezstratny zoom w pięciu poziomach: od 0,6x do 6x. Ta elastyczność umożliwia użytkownikom perfekcyjne dopasowanie ogniskowej do każdej sceny, zachowując przy tym nieskazitelną jakość obrazu. Nie zabrakło także innowacyjnych rozwiązań w obszarze portretów. Kinowy Algorytm Bokeh dodaje głębi i dynamiki fotografowanym postaciom, podkreślając ich naturalną urodę. Co więcej, współpraca z Claudio Mirandą, laureatem Oscara za najlepsze zdjęcia, gwarantuje najwyższą jakość fotografii, inspirowaną technikami filmowymi.

Nie tylko fotografie, lecz także design nowej serii realme 12 Pro 5G wzbudza zachwyt. Luksusowe inspiracje światem zegarmistrzowskim nadają telefonowi wyrafinowanego charakteru, będącego połączeniem elegancji i precyzji. Pod maską realme 12 Pro+ 5G kryje się potężny procesor Snapdragon 7s Gen 2, zapewniający błyskawiczną płynność działania i wysoką wydajność. Model realme 12 Pro 5G nie ustępuje mu wiele, wyposażony w chipset Snapdragon 6 Gen 1. Oba modele realme cechuje również imponująca wydajność baterii, wspierana przez technologię szybkiego ładowania SUPERVOOC 67 W. To wszystko sprawia, że realme 12 Pro+ 5G i realme 12 Pro 5G stają się prawdziwymi liderami w dziedzinie fotografii mobilnej oraz wydajności.

Cena i dostępność

Smartfony z serii realme 12 Pro 5G są od dziś do 24 marca dostępne w wyjątkowej ofercie cenowej:

  • realme 12 Pro (12/256) w specjalnej cenie 1799 zł można nabyć w sieci sklepów Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom, Komputronik, Neonet, Max Elektro, a także na Allegro oraz realmeshop.pl.
  • realme 12 Pro+ (8/256) w specjalnej cenie 1999 zł można nabyć w sieci sklepów Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom, Komputronik, Neonet, Max Elektro, a także na Allegro oraz realmeshop.pl.
  • realme 12 Pro+ (12/512) w specjalnej cenie 2299 zł można nabyć w sieci sklepów Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom, Komputronik, Neonet, Max Elektro, a także na Allegro oraz realmeshop.pl.

Galeria zdjęć z wydarzeniaCzytaj też: Winter Meet at Rift 2024 – realme zaprasza do udziału w festiwalu

Grafika tytułowa: realme