Szafa parowa, czyli sposób na biznesowy dress code

Marynarka to podstawa eleganckiej garderoby, ale jej ciągłe pranie może spowodować stopniowe niszczenie materiału. Jak tego uniknąć?

Marynarki i garnitury to obowiązkowy element garderoby w każdej szafie – niezależnie od płci. Cenimy je za elegancję, klasyczność i wszechstronność, jednak są to też ubrania wymagające szczególnej troski, jeśli chodzi o ich odświeżanie i przechowywanie. Jak sprawi, bz nasze garnitury były czyste, świeże i pozbawione zagnieceń, a jednocześnie nie zniszczone ciągłym praniem? Jednym z rozwiązań jest szafa Samsung AirDresser, usuwająca nieprzyjemne zapachy i zagniecenia także z wełnianych swetrów, koronkowej bielizny, ubrań z aplikacjami, kurtek oraz płaszczy. 

Czytaj też: Inteligentny robot sprzątający Samsunga już w Polsce

Aby cieszyć się doskonałymi efektami wystarczy powiesić ubrania na wieszaku AirHanger, za pomocą którego para wniknie w każdy fragment materiału. Następnie zamykamy drzwi szafy Samsung, wybieramy odpowiedni program i po kilkudziesięciu minutach wyjmujemy rzeczy dokładnie odświeżone. Technologia JetSteam wygładza zagniecenia oraz eliminuje wirusy, bakterie, alergeny i inne zarazki, a lampa UV, w połączeniu z filtrem ceramicznym, skutecznie pozbywa się nieprzyjemnych zapachów. Na koniec następuje suszenie w niskiej temperaturze pomagające przywrócić włóknom ich naturalną strukturę.

“Dzięki szafie parowej mogę odświeżać swoją biznesową odzież – w tym także koszule czy eleganckie sukienki za kolano – po każdym spotkaniu lub wydarzeniu, bez obaw o zniszczenie tkanin spowodowane zbyt częstym praniem i bez wychodzenia z domu” – mówi Kasia Sokołowska, ekspertka znana m.in jako jurorka programu “Top Model”, która została ambasadorką produktu w nowej kampanii Samsunga. 

Szafa odświeżająca Samsung AirDresser AI występuje w dwóch rozmiarach: węższym, w którym mieszczą się 3 wieszaki na ubrania (wymiary: 445 x 1850 x 632 mm) i szerszym, mogącym pomieścić aż 5 wieszaków (wymiary: 595 x 1960 x 632 mm). Większy model posiada specjalną przestrzeń o wysokości 143 centymetrów, aby zmieścić przedmioty do 20 centymetrów dłuższe niż w pozostałej części szafy, dzięki czemu z łatwością można odświeżać w nim sukienki i spódnice maxi, czy modne w tym sezonie spodnie typu dzwony lub palazzo.