Synology VS600HD – nowy poziom monitoringu

Synology, lider w dziedzinie rozwiązań magazynowania danych, ogłosił wprowadzenie na rynek swojego najnowszego produktu – VisualStation VS600HD. Jest to kompaktowy klient, stworzony specjalnie do monitorowania i zarządzania, współpracujący z popularnym oprogramowaniem Surveillance Station.

VS600HD to urządzenie obsługujące do dwóch wyświetlaczy w imponującej rozdzielczości 4K. Dzięki możliwości montażu za monitorem przy użyciu mocowań VESA, firma Synology umożliwia efektywne wykorzystanie przestrzeni, co jest kluczowe dla zespołów zajmujących się bezpieczeństwem.

Jednym z wyróżniających się elementów jest elastyczność wdrażania. Dwa wyjścia HDMI umożliwiają jednoczesne wyświetlanie do 50 kanałów kamer na dwóch wyświetlaczach. Dla bardziej zaawansowanych potrzeb monitorowania wideo istnieje możliwość wdrożenia wielu urządzeń VS600HD.

W zależności od potrzeb wdrożenia, użytkownicy mogą dostosować dostęp do elementów sterujących, map, poprzednich nagrań i innych funkcji za pomocą konfigurowalnych uprawnień. Aplikacja Surveillance Station oferuje również nadawanie uprawnień użytkownikom oraz możliwość delegowania, co przekłada się na maksymalną elastyczność w zarządzaniu.

Bezpieczeństwo to priorytet, dlatego VS600HD i Surveillance Station obsługują strumienie wideo HTTPS oraz oferują dodatkowe opcje szyfrowania na poziomie głośności i plików. Model VS600HD spełnia również amerykańskie federalne wymogi NDAA i TAA, co potwierdza jego zgodność ze standardami bezpieczeństwa.

VisualStation VS600HD jest już dostępny poprzez partnerów firmy Synology. Urządzenie jest kompatybilne z oprogramowaniem Surveillance Station w wersji 9.1.2 lub nowszej, co zapewnia użytkownikom pełną funkcjonalność i integrację z najnowszymi funkcjami oprogramowania.

Czytaj też: Synology DiskStation DS224+ i DS124 dla poprawy produktywności!

Grafika tytułowa: Synology