OKI C650 – wszechstronna, wydajna i niewielka drukarka dla każdej branży

MATERIAŁ POWSTAŁ WE WSPÓŁPRACY Z MARKĄ OKI

Wysokiej klasy drukarka to nieodzowny element w każdej firmie. Oczywistym jest bowiem, że przez siedziby różnych firm codziennie przewijają się setki mniej lub bardziej ważnych dokumentów. Co jednak, jeśli drukarka ma nam służyć nie tylko do przygotowywania dokumentacji, ale i do wykonywania innych istotnych zadań takich jak druk etykiet, naklejek, plakatów, ulotek czy banerów? W takich sytuacjach warto postawić na sprzęt uniwersalny i wydajny, a do tego niewielki gabarytowo. Te kryteria doskonale spełnia kolorowa drukarka A4 – OKI C650!

fot. OKI

OKI C650 – kompaktowe gabaryty i… wiele więcej!

OKI C650 to wyjątkowe urządzenie, które łączy zaawansowane funkcje z kompaktowymi rozmiarami. Te ostatnie są szczególnie ważne dla osób, które dysponują ograniczoną przestrzenią w swoich biurach bądź zakładach produkcyjnych. Wymiary urządzenia to zaledwie 395 × 430 × 290 mm. Czynią OKI C650 najmniejszą kolorową drukarką A4 dostępną na rynku! Wystarczy ustawić ją w miejscu, w którym zapewnimy jej po 2 cm przestrzeni po bokach i 20 cm przestrzeni nad drukarką i… już można zaprzęgać ją do ciężkiej pracy.

Kompaktowe wymiary nie ograniczają jednak w żaden sposób funkcjonalności drukarki OKI C650. Sprzęt pracuje w wysokiej rozdzielczości i pozwala na drukowanie niewielkich formatów tak pożądanych w przypadku wielu biznesów – cenówek, etykiet itp., ale i o wiele większych plakatów czy nawet banerów o maksymalnej długości 1,3 m. OKI C650 może drukować nasze projekty na rozmaitych nośnikach – metalicznych, matowych, błyszczących czy nawet na takich, które są odporne na promieniowanie UV i wodę. Jest to więc drukarka, która z powodzeniem może zastąpić kilka różnych urządzeń tego typu.

Jej niekwestionowanym atutem jest to, że sprawdzi się w wielu scenariuszach. Korzyści z jej użytkowania czerpać mogą nie tylko przedsiębiorstwa trudniące się produkcją czy handlem, ale także właściciele magazynów, restauracji, hoteli oraz szkółek ogrodniczych. Urządzenie może być wykorzystywane również w sektorze edukacji czy w służbie zdrowia. Warto bowiem zwrócić uwagę na to, że OKI C650 to sprzęt, który pozwoli również na regularne drukowanie zwykłych dokumentów.

fot. OKI

Drukarka, która zmienia oblicze biznesu

Kryzys będący skutkiem pandemii koronawirusa z którą zmagaliśmy się przez długie miesiące sprawił, że wielu przedsiębiorców musi szukać oszczędności na rozmaitych płaszczyznach po to, by przetrwać ten trudny dla licznych biznesów czas. Nie da się ukryć, że na przełomie ostatnich kilkunastu miesięcy nie tylko mocno wzrosły same koszty prowadzenia działalności. Coraz częściej zdarza się bowiem, że sami klienci dość mocno analizują każdą wydawaną przez siebie złotówkę.

Dlatego niezwykle ważną kwestią jest skuteczne zachęcenie ich do dokonania zakupu. Atrakcyjnie prezentujący się produkt to już połowa sukcesu. Wielu przedsiębiorców zleca zaprojektowanie i wydrukowanie etykiet dla swoich produktów zewnętrznym firmom. Ciekawym pomysłem na optymalizację kosztów na tym polu może być zakup i wykorzystanie specjalistycznej drukarki pozwalającej na efektywne przygotowanie ich we własnym zakresie.

Kompaktowej drukarce OKI C650 zaufali między innymi właściciele rodzinnej firmy zajmującej się produkcją ciastek – KUKI. Jej właściciele zajmują się wypiekaniem spersonalizowanych słodkości dostarczanych kawiarniom, odbiorcom indywidualnym oraz firmom. Wspomniana personalizacja odbywa się zarówno na poziomie samego wypieku, jak i poprzez przygotowanie dla niego etykiet. Klienci firmy KUKI cenią sobie możliwość dostosowania produktu końcowego do indywidualnych potrzeb – umieszczania na bilecikach i etykietach indywidualnych tekstów czy też grafik. Właśnie w takich przypadkach niezastąpiona okazuje się drukarka OKI C650, która zapewnia możliwość przygotowywania wysokiej jakości kolorowego druku na nietypowych nośnikach.

Ekonomia i ekologia

Zakup drukarki OKI C650 może okazać się więc bardzo opłacalną inwestycją. Dzięki urządzeniu możemy drukować niezbędne nam materiały o praktycznie każdej porze – co już jest niezwykłą zaletą względem zlecania takich zadań zewnętrznym podmiotom. Nie jesteśmy uzależnieni od godzin ich pracy oraz od logistyki. Poza tym – wskutek zastosowania zaawansowanych, autorskich rozwiązań przygotowanych przez firmę OKI – w ciągu pięciu lat można sporo zaoszczędzić na eksploatacji sprzętu. W stosunku do porównywalnych drukarek innych producentów – nawet 35%!

Warto również wspomnieć o tym, że OKI C650 to drukarka przyjazna dla środowiska – co dla wielu przedsiębiorstw funkcjonujących w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju może mieć kluczowe znaczenie. Konstrukcja urządzenia zawiera w stosunku do konkurencyjnych drukarek zmniejszoną ilość plastiku. Także opakowanie, w którym przyjeżdża do nabywcy OKI C650 – ze względu na gabaryty drukarki – produkowane jest z mniejszej ilości surowców. Producent stawia również na nowoczesną konstrukcję tonera, która przyczynia się do zmniejszenia obciążeń wobec środowiska naturalnego i tak już mocno narażonego na negatywny wpływ działalności człowieka.

A czy Ty postawisz na OKI C650?

Grafika tytułowa: OKI

PŁATNA WSPÓŁPRACA Z MARKĄ OKI