Świetna gra już dziś za darmo w Epic Games Store!

Polacy niejednokrotnie udowadniali, że potrafia przygotowywać naprawdę niezłe gry komputerowe. Już dzisiaj będziemy mieć okazję, by się o tym przekonać. W Epic Games Store bowiem zostanie udostępniona za darmo ciekawa produkcja – Car Mechanic Simulator 2018.

Pobaw się w mechanika!

Jak łatwo można się domyślić, w grze wcielamy się w mechanika samochodowego, a naszym zadaniem będzie diagnozowanie oraz naprawianie uszkodzonych pojazdów. Wbrew pozorom wcale nie musi to być przysłowiowa „bułka z masłem”. Kolejne etapy rozgrywki różnią się bowiem dość odczuwalnie poziomem trudności. Wart odnotowania jest natomiast fakt, że produkcja zebrała świetne opinie w popularnych sklepach z grami.

Aby skorzystać z oferty, musicie zalogować się na swoje konto Epic dzisiaj po godzinie 17:00 i przypisać do niego grę. To bardzo prosta czynność, która nie powinna sprawić Wam problemu. Gra będzie dostępna do odebrania do przyszłego czwartku, kiedy to w promocji zostanie zastąpiona przez kolejną – oby równie ciekawą – ofertę. Warto więc pośpieszyć się z „zaklepaniem sobie” tego zacnego tytułu.

Czytaj też: Testy ciekawych rozwiązań w Fortnite

Miejmy nadzieję, że ze względu na nadchodzące wakacje, Epic będzie nas raczył w najbliższych tygodniach wartościowymi propozycjami. Gigant niejednokrotnie udowadniał bowiem, że można udostępniać za darmo prawdziwe hity – jak na przykład GTA V!