Oczyszczacz powietrza nie musi być drogi! Oto Hama Basic!

Wydajny, doskonały dla alergików i rozsądny cenowo. Hama Basic to wszechstronny oczyszczacz powietrza, na zakup którego może pozwolić sobie każdy. Urządzenie trafia właśnie do sprzedaży zarówno u producenta, jak i we wiodących sklepach z elektroniką. Co warto o nim wiedzieć?

fot. Hama

Dobry i tani oczyszczacz powietrza!

Do oferty niemieckiej firmy Hama dołączył kolejny oczyszczacz powietrza, który wiosną i latem będzie prawdziwym wybawieniem dla alergików. W cenie poniżej 350 zł dostaniemy sprzęt z filtrami: wstępnym, EPA E11 i z węglem aktywnym z dodatkową warstwą zimnego katalizatora. Usunie z powietrza 99,2 proc. zanieczyszczeń. W dodatku można nim sterować pilotem, aplikacją i głosowo. Za takie pieniądze to naprawdę niezła oferta!

Urządzenie zostało zamknięte w szaro-metalicznej obudowie, pokrytej połyskującym lakierem, która bez problemu powinna wtopić się w otoczenie pozostałego sprzętu RTV. Ma 20 cm głębokości, 33 cm szerokości i 60 cm wysokości, przy zaledwie 5,8 kg wagi. Kolejnym atutem oczyszczacza jest cicha praca. Głośność wynosi 50 dB w trybie standardowym i 40 dB w trybie snu. W tym drugim wyświetlacz zostanie wyłączony, aby żadne źródło światła nie zakłócało odpoczynku.

Czytaj też: Nowy zestaw Logitech dla biznesu!

Prezentowany odświeżacz powietrza zapewnia wsparcie dla manualnego sterowania poprzez panel umieszczony na urządzeniu, za pośrednictwem pilota bądź poprzez aplikację mobilną.

Grafika tytułowa: Hama