Surface Studio 3 już wkrótce? Oto poszlaki!

Kto jak kto, ale Microsoft potrafi projektować świetne komputery pracujące w oparciu o system Windows. Dowodzi tego wszechstronna linia Surface. Najprawdopodobniej już wkrótce wzbogaci się ona o nowych przedstawicieli, a jednym z nich będzie… Surface Studio 3!

Co wiemy o nowym AiO Microsoftu?

Surface Studio 2 trafił na rynek w 2018 roku. Od jego premiery minęło więc już całkiem sporo czasu. Nic dziwnego, że fani snują już całkiem realne nadzieje na premierę następcy. Koncern z Redmond natomiast może planować wprowadzenie go na rynek jeszcze w tym roku. Świadczą o tym pewne poszlaki, na które natrafiono w sieci. Pojawiły się bowiem wzmianki o akcesoriach dedykowanych komputerowi Surface Studio 3.

W Internecie możemy już obejrzeć stylusa, mysz i klawiaturę przeznaczone dla Surface Studio 3. Niewykluczone więc, że Microsoft przedstawi nam nową generację komputerów lada moment – na przykład w trakcie dorocznej, październikowej konferencji. Detale związane ze specyfikacją nowego komputera są trzymane w ścisłej tajemnicy. Możemy się spodziewać, że będzie on diabelnie mocny i dedykowany pracy kreatywnej. Pierwsze przecieki na temat samego urządzenia powinny trafić do sieci w każdej chwili.

fot. Microsoft

Czytaj też: Sztuczna inteligencja zastąpi pracowników call center?

Surface Studio trzeciej generacji z pewnością będzie drogi. Poprzednik w mocnych konfiguracjach potrafił kosztować kilkadziesiąt tysięcy złotych. Biorąc pod uwagę galopującą inflację oraz problemy z łańcuchami dostaw następca może wymagać od potencjalnych nabywców sięgnięcia do portfeli jeszcze głębiej. Z pewnością jednak Microsoft nie poskąpi na specyfikacji!

Grafika tytułowa: Microsoft