Street Fighter II za darmo na Steam!

Street Fighter II to absolutna klasyka, jeśli chodzi o bijatyki. Gra ma swoje lata na karku, ale do dziś potrafi cieszyć koneserów gatunku. Capcom właśnie udostępnia ją za darmo na Steam. Gra z pewnością przypadnie do gustu fanom „mordobić” pokroju Mortal Kombat czy Injustice. Co warto wiedzieć na jej temat?

Street Fighter II nadal sprawia radość!

Street Fighter II to gra, która na karku ma już 28 lat. Pamiętacie ją jeszcze z czasów automatów? W 2022 roku tytuł jest nadal naprawdę atrakcyjną propozycją dla fanów klasycznych bijatyk. Niesamowity klimat produkcji buduje oldskulowa oprawa graficzna. Sterowanie jest dość proste – możemy korzystać z kontrolera skonfigurowanego z klientem steam.

Smaczku rozgrywce nadają efektywne combosy – Street Fighter II był jednym z prekursorów, jeśli chodzi o takie kombinacje ciosów. Warto wspomnieć, że za darmo otrzymujemy dostęp do podstawowej wersji produkcji, w ramach której gracz może wybrać jednego z ośmiu bohaterów. W samym turnieju będącym motywem przewodnim gry zadaniem gracza jest natomiast pokonanie jedenastu przeciwników.

Czytaj też: Obcy doczeka się nowej gry!

Street Fighter II jest dostępny za darmo do 21 lipca na platformie Steam. Nie zapomnijcie przypisać tego klasyka do swojego konta. Będzie to niesamowita sentymentalna podróż do przeszłości dla wszystkich fanów bijatyk rodem z automatów!

Grafika tytułowa: Valve / Steam