Spotify z nowym trybem samochodowym!

Spotify to bezsprzecznie jedna z najważniejszych usług muzycznych na rynku. Często korzystamy z niej w domowym zaciszu lub podczas uprawiania sportu. Zdarza się jednak także, że korzystamy z tej aplikacji w samochodzie. Twórcom zależy, byśmy wtedy prowadzili bezpiecznie. Dlatego właśnie do mobilnego Spotify trafia nowy tryb samochodowy!

fot. Spotify

Spotify dba o nasze bezpieczeństwo!

Załączone zrzuty ekranu pokazują nam przeprojektowany interfejs aplikacji. Według jej twórców, podczas jazdy powinniśmy się skupić na tym, co aktualnie jest dla nas najważniejsze – bezpieczeństwie na drodze. Dlatego właśnie Spotify stawia na przejrzysty i prosty w obsłudze tryb samochodowy. Po przełączeniu się nań, otrzymujemy do dyspozycji intuicyjny interfejs oraz duże, wygodne przyciski dotykowe.

Dzięki takim rozwiązaniom nie będziemy rozpraszać się podczas prowadzenia samochodu koniecznością przebijania się przez dziesiątki różnych menu, by wybrać naszą ulubioną piosenkę. Tryb samochodowy w Spotify wszystkie najważniejsze ustawienia aplikacji pozostawia w zasięgu naszej dłoni. Możemy wygodnie przeglądać bibliotekę oraz zarządzać pracą odtwarzacza. Wygodnym rozwiązaniem jest również wyszukiwanie głosowe utworów.

Czytaj też: Pierwszy tablet od OnePlus w drodze!

W pierwszej kolejności nowe rozwiązanie musi zostać przetestowane przez deweloperów, by wykryć i usunąć wszystkie błędy i problemy obecnie występujące w jego przypadku. Myślę, że to kwestia kilkunastu dni, by odpowiednia aktualizacja trafiła na pokład naszych smartfonów.

Grafika tytułowa: Spotify