SkyShowtime zmierza do Polski!

SkyShowtime to jeden z ważniejszych serwisów VOD za Oceanem. Do Europy wkroczył w tym roku – mimo hucznych zapowiedzi – dopiero małymi kroczkami, debiutując w takich krajach, jak Dania, Finlandia, Norwegia czy Szwecja. Zapowiedziano też, że do końca 2022 roku usługa wystartuje w Holandii. Kiedy możemy się jej spodziewać w Polsce?

Nowy serwis VOD wkracza na rynek

Wczorajsza konferencja w Amsterdamie nakreśliła nam niejako kierunek w jakim chce pójść SkyShowtime na Starym Kontynencie. Zadeklarowano, że ostatecznym terminem uruchomienia usługi w Polsce ma być luty przyszłego roku. Jednocześnie serwis trafi wtedy także do innych krajów – do Albanii, Czech, Rumunii, Słowacji, Macedonii Północnej i Węgier. Miejmy nadzieję, że tym razem nie dojdzie już do żadnych opóźnień ze strony dostawcy usługi.

Co znajdziemy w ofercie SkyShowtime? Platforma zaoferuje nam produkcje znanych amerykańskich studiów – DreamWorks Animation, Paramount Pictures, Nickelodeon i Universal Pictures. Pełną ofertę dla naszego kraju zapewne poznamy na krótko przed startem usługi. Nie powinniśmy obawiać się także ceny. Serwis nie będzie wymagał od nas opłacania tak potężnej subskrypcji, jak na przykład Netflix.

Czytaj też: Wiemy dlaczego Henry Cavill nie chce być Wiedźminem!

Dla przykładu w Szwecji za SkyShowtime trzeba zapłacić 79 koron (około 34 złote). Liczę więc na to, że nad Wisłą zapłacimy 29,99 złotych bądź 34,99 złotych. Aby jednak zyskać pewność w tej kwestii, musimy uzbroić się w cierpliwość i poczekać jeszcze kilkanaście tygodni.

Grafika tytułowa: SkyShowtime