SkyShowtime zaprasza fanów do unikatowej strefy rozrywki w Warszawie!

SkyShowtime, nowy europejski serwis streamingowy, świętuje swoją obecność na polskim rynku i zaprasza do strefy rozrywki, która będzie dostępna w Warszawie do 18 marca. Jakie atrakcje zostały przygotowane dla fanów SkyShowtime?

fot. SkyShowtime

Atrakcje dla fanów SkyShowtime!

Z okazji premiery platformy, SkyShowtime przygotowało dla fanów serwisu w Europie Środkowo-Centralnej specjalną strefę rozrywki. W czterech europejskich stolicach – Warszawie, Pradze, Bratysławie i Budapeszcie, SkyShowtime zaprosi wszystkich miłośników filmów i seriali do zabawy i bliższego poznania platformy. Każdego tygodnia strefa zagości w innym europejskim mieście, a SkyShowtime zaprezentuje w niej atrakcje z największych hitów dostępnych w serwisie.

W strefie rozrywki w Warszawie znajduje się spektakularna blockbusterowa instalacja, która będzie wyjątkową atrakcją dla fanów hitów Jurassic World Dominion i Top Gun: Maverick. Nie może tego przegapić także żaden pasjonat myśliwców i dinozaurów. To jedyna okazja, by zrobić sobie zdjęcie z dinozaurem mierzącym cztery metry wysokości i 12 metrów szerokości, (nie wspominając nawet o czterech tonach wagi!), a także by zobaczyć największy hełm w historii lotnictwa, który należy do samego Mavericka!

Czytaj też: ASUS ZenFone 10 będzie hitem?

Strefa rozrywki zagościła w Warszawie przy centrum Handlowym Westfield Arkadia (al. Jana Pawła II 82) i jest dostępna od 15 do 18 marca.

Grafika tytułowa: SkyShowtime