Hisense AP580H – skuteczny oczyszczacz powietrza!

Polskie miasta zajmują wysokie miejsca na aktualizowanej przez WHO liście najbardziej zanieczyszczonych miast w Europie. Jest to stale powracający temat w Polsce, szczególnie w okresie zimowym, kiedy najbardziej odczuwamy złą jakość powietrza. Dzięki coraz większej świadomości społeczeństwa zaczynamy przeciwdziałać generowanym zanieczyszczeniom. To problem na dużą skalę, ale warto podjąć kroki, które pozwolą poprawić jakość powietrza w naszych domach. Dobrą decyzją może być zakup odpowiedniego oczyszczacza powietrza – jak nowości Hisense.

fot. Hisense

Jakość powietrza w domu

Jakość powietrza, którym oddychamy w domu, jest niezwykle istotna dla naszego zdrowia. Dlatego warto o nie zadbać, korzystając z nowoczesnych technologii. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym oczyszczacz powietrza jest jednym z najskuteczniejszych i najszybszych sposobów oczyszczania powietrza. Jak działa? Urządzenie jest wyposażone w specjalne filtry, których zadaniem jest zasysanie powietrza z otoczenia i przeprowadzenie go przez filtry oddzielające czyste powietrze od znajdujących się w nim zanieczyszczeń. Oczyszczone powietrze jest uwalniane z powrotem do otoczenia. Dzięki innowacyjnym funkcjom nowoczesne urządzenie może poradzić sobie nie tylko z roztoczami znajdującymi się w kurzu, ale i z bardzo szkodliwymi substancjami, a także wirusami i bakteriami. Niektóre z nich zapobiegają również nieprzyjemnym zapachom, a nawet posiadają funkcje aromaterapeutyczne.

Oczyszczacz powietrza AP580H od Hisense

Wybór oczyszczacza powietrza do domu to inwestycja we własne zdrowie. Urządzenie gwarantuje skuteczną i szybką pracę. Z myślą o potrzebach użytkowników Hisense stworzył oczyszczacz powietrza AP580H, który zaskakuje skutecznością i innowacyjnymi funkcjonalnościami. Dzięki zaawansowanej technologii cyrkulacji powietrza Hisense AP580H pozwala na efektywne oczyszczanie powierzchni o wielkości 75m2 zaledwie w 20 minut.

Oczyszczacz powietrza Hisense jest wyposażony w wyświetlacz LED, który wskazuje aktualny stan powietrza w pomieszczeniu mierzony za pomocą inteligentnego czujnika laserowego. Jakość powietrza jest oceniana w 4-stopniowej skali i wyświetlana za pomocą jednego z kolorów: czerwony (zła jakość powietrza), żółty (średnia jakość powietrza), niebieski (dobra jakość powietrza) lub zielony (doskonała jakość powietrza).

Swoją skuteczność oczyszczacz powietrza AP580H zawdzięcza cylindrycznemu wielowarstwowemu filtrowi HEPA z aktywnym węglem i warstwą grafenu. Zastosowany rodzaj filtra skutecznie usuwa nieprzyjemne zapachy, kurz, bakterie, formaldehyd, alergeny pyłków, PM2,5 i inne szkodliwe substancje znajdujące się w powietrzu. Urządzenie posiada wskaźnik, który informuje o potrzebie wymiany filtra. Dodatkowo, Hisense AP580H został wyposażony w światło UV, które zapewnia jeszcze większą sterylność i skuteczność oczyszczania, a także wbudowany jonizator, który przyspiesza proces oczyszczania.

fot. Hisense

Czytaj też: Hisense Laser TV 90L5H 4K już w Europie!

Zanieczyszczenie powietrza to realny problem, z którym nieświadomie zmagamy się każdego dnia. Wprowadzenie codziennych nawyków pomoże w długofalowym przeciwdziałaniu temu procesowi. Warto wykorzystać nowoczesne technologie, które pozwolą działać „tu i teraz”.

Grafika tytułowa: Hisense