Skocz po paczkę do… Żabki! InPost znów zaskakuje!

InPost niejednokrotnie zaskakiwał nas swoim podejściem do usług kurierskich oraz wieloma wręcz wizjonerskimi pomysłami na dostarczanie nam przesyłek. Tym razem popularny dostawca usług kurierskich nie zaskoczy nas kolejnym nowym rozwiązaniem a… miejscem, w które trafiają Paczkomaty. Wasze przesyłki bowiem możecie odbierać już w niektórych sklepach sieci Żabka!

fot. InPost

InPost chce dostarczać przesyłki jak najbliżej nas!

Według najnowszych informacji, InPost i Żabka wystartowały z wspólnym projektem. Zakłada on umieszczanie Paczkomatów bezpośrednio w sklepach popularnej sieci. Jestem niezmiernie ciekaw w jaki sposób automaty paczkowe zostaną umieszczone wewnątrz sklepów. Jaką przyjmą formę. Jeśli bowiem robicie zakupy w Żabkach to na pewno wiecie, że są to sklepiki o bardzo małej powierzchni. Często wręcz klaustrofobicznie ciasne.

Warto również wspomnieć o tym, że program ma charakter pilotażowy. Jego przyszłość zależy więc od tego, czy Paczkomaty w Żabkach sprawdzą się i czy zostaną ciepło przyjęte przez klientów sieci sklepów odbierających w nich przesyłki. W następujący sposób wyraża się o akcji Wojciech Kądziołka, rzecznik prasowy InPostu:

Żabka i InPost rozpoczęły pilotaż, w ramach którego w wybranych sklepach Żabka pojawiły się paczkomaty InPost typu InDoor. Obie firmy będą wspólnie, dla zwiększenia wygody klientów, rozwijać usługę nadawania i odbioru przesyłek w wybranych sklepach sieci Żabka, co zwiększy jej dostępność w całej Polsce.

Czytaj też: Deszcze diamentów w kosmosie możliwe? Tak twierdzą naukowcy!

Mam nadzieję, że kooperacja Żabki z InPostem przyniesie wymierne korzyści dla nas, klientów. Paczkomaty to niezwykle wygodne rozwiązanie, dzięki którym możemy odbierać przesyłki nawet wtedy, gdy niemożliwy jest osobisty kontakt z klientem. Cieszy fakt, że InPost chce nadal rozwijać sieć swoich automatów paczkowych, byśmy te mieli praktycznie zawsze pod ręką.

Grafika tytułowa: InPost