Seria toreb na elektronikę Cardif z funkcjami antyzłodziejskimi

Na polski rynek trafiła właśnie nowa seria toreb na tablety i komputery przenośne markiRivaCase – rodzina produktów o nazwie Cardiff. Nowości przeznaczone są dla użytkowników, którym zależy na dyskretnym i stylowym wzornictwie, wygodzie użytkowania oraz bezpieczeństwie swoich urządzeń (o to ostatnie dbają specjalne suwaki z blokadą antykradzieżową).

Zamki błyskawiczne zastosowane w torbach z serii RivaCase Cardiff wyposażono w specjalne zaczepy. Po zasunięciu suwaka można wpiąć w odpowiednie pętelki – to rozwiązanie tyleż nieskomplikowane, co skuteczne. Dzięki temu niepostrzeżone, delikatne otwarcie zamka jest właściwie niemożliwe – wymaga użycia dwóch rąk. Czyni całą operację na tyle złożoną, że trudno sobie wyobrazić, by ktoś mógł ją przeprowadzić bez wiedzy użytkownika.

Uniwersalne wzornictwo

Wszystkie nowości świetnie wyglądają i doskonale pasować będą zarówno do stroju mniej, jak i bardziej eleganckiego. Są czarne, ale nie jednolicie, ponieważ wykonano je z dwóch różnych materiałów o różnych fakturach: syntetycznej skóry oraz grubego płótna. We wszystkich torbach z serii znajdziemy również zestaw ciekawych funkcji ułatwiających ich codzienne użytkowania. Mimo iż z zewnątrz przyciągają oko głęboką czernią, to w środku zastosowano jasną, kontrastową podszewkę. Pozwala to łatwo dostrzec wszelkie drobne przedmioty w środku. Wygodnym rozwiązaniem jest również odpinana smycz na klucze do domu czy samochodu. Dzięki niej zawsze są błyskawicznie dostępne i łatwo wyjąć je z torby.

Do wyboru, do rozmiaru

W skład serii wchodzą cztery produkty. Dwa z nich to torby na ramię, przeznaczone do przenoszenia tabletu, smartfona i innych niezbędnych na co dzień drobiazgów. Model Black Canvas Crossbody bag w wersji na tablet z ekranem o przekątnej 8 lub 11”. W obu torbach znajdziemy również po dwie dodatkowe zamykane kieszenie (w których można przenosić portfel, klucze, dokumenty czy smartphone).

Kolejne dwie nowości to dwie wersje plecaka Black Canvas Backpack. Pierwsza przeznaczona jest do przenoszenia laptopa wyposażonego w ekran o przekątnej 13,3” oraz tabletu do 10,5”. Druga, nieco większa, komputera 14” (może to być także MacBook Pro 16) oraz tabletu 10,5”. W obu wariantach przestrzeń na komputer jest miękko wyściełana i dodatkowo wzmocniona. Dodatkowe akcesoria i drobiazgi (smartphone, dokumenty) możemy wygodnie przechowywać w zamykanych kieszeniach.

Ceny:

RivaCase Cardiff Black Canvas Crossbody bag 8” – 99 zł, Crossbody bag 11” – 149 zł, Black Canvas Backpack 13,3” – 219 zł, Black Canvas Backpack 14” – 229 zł