Samsung stawia na elegancję! Oto warianty kolorystyczne Galaxy S22!

Rodzina smartfonów Galaxy S22 od Samsunga to jedne z najbardziej wyczekiwanych smartfonów początku 2022 roku. Trudno się temu dziwić. Koncern z Korei bardzo często wyznacza trendy na rynku urządzeń pracujących pod kontrolą Androida. Na temat specyfikacji wspomnianych smartfonów wiemy już praktycznie wszystko. Poznaliśmy też wstępnie ich wzornictwo. A dziś dowiedzieliśmy się w jakich wersjach kolorystycznych sprzedawane będą nowe flagowce!

zrzut ekranu: Android Autorithy

Stonowane wzornictwo ma podkreślić elitarny charakter serii Galaxy S22!

Serwis 91mobiles, we współpracy z bardzo znanym leaksterem, jakim jest Evan Blass, przedstawił przewidywane warianty kolorystyczne, w których seria Galaxy S22 trafi na rynek. Zaskoczenia nie ma. Samsung stawia na stonowane kolory, które mają podkreślić ekskluzywny i elitarny charakter serii Galaxy S22. Bardziej krzykliwe barwy są domeną „opłacalnych” flagowców takich jak Galaxy S10e, Galaxy S20 FE, czy też nadchodzącego Galaxy S21 FE.

Czytaj też: Samsung Galaxy S22 Ultra wygląda obłędnie! Nowe rendery w sieci!

Samsung Galaxy S22 dostępny będzie w wariantach kolorystycznych Phantom Pink, Phantom Black, Phantom Green i Phantom White. Droższy model Ultra natomiast sprzedawany będzie z pleckami w identycznych kolorach, jednak Phantom Pink zostanie w jego przypadku zastąpiony przez Phantom Burgundy. Warto też wspomnieć o tym, że według ostatnich doniesień podstawowa wersja Galaxy S22 ma mieć plecki wykonane ze szkła w miejsce tworzywa sztucznego.

zrzut ekranu: Android Autorithy

Muszę przyznać, że kolory, w których Samsung chce zaserwować nam swoje flagowce prezentują się naprawdę nieźle. A na który z nich Wy byście postawili? Dajcie znać w komentarzach!