Samsung Galaxy S22 Ultra wygląda obłędnie! Nowe rendery w sieci!

Wszyscy fani urządzeń Galaxy z niecierpliwością wyczekują dnia, w którym odbędzie się premiera flagowców Samsunga na 2022 rok. Na temat samych urządzeń naturalnie wiemy już coraz więcej i koncernowi z Korei ciężko będzie nas czymś zaskoczyć wskutek licznych przecieków, które w ostatnich tygodniach trafiały do sieci. Dziś nabraliśmy natomiast niemal 100% pewności odnośnie do tego, jak będzie wyglądała najdroższa i najbardziej wypasiona wersja Galaxy S22!

fot. Evan Blass

Najdroższy Galaxy S22 będzie pięknym smartfonem!

Najnowsze rendery, na których pojawia się Samsung Galaxy S22 Ultra (bądź też S22 Note – kwestia nazwy nadal jest sporna) ujawnił Evan Blass, który bardzo rzadko myli się w swoich przewidywaniach. Na powyższej grafice widzimy, że omawiane urządzenie będzie dość elegancko prezentującym się smartfonem o charakterystycznej bryle. Na pleckach, układ i design aparatów przypominają uwielbianego niegdyś właśnie z powodu wzornictwa LG Velvet. To zmiana na plus względem poprzednika, który oferował nam dużą, ładną, ale dość ociężale wyglądającą wyspę z obiektywami.

Czytaj też: Procesor Samsung Exynos 2200 – znamy datę premiery!

Fani Samsunga docenią na pewno wsparcie dla stylusa S-Pen. Mam jednak nadzieję, że producent wygospodaruje dla niego slot w samym urządzeniu – jak niegdyś w przypadku rodziny Galaxy Note. W kończącym się roku, Samsung Galaxy S21 Ultra wymagał zakupu dodatkowego, dedykowanego etui byśmy stylusa mogli mieć zawsze przy sobie. Trzeba przyznać, że nie było to trafne posunięcie ze strony koreańskiego koncernu, które wywołało falę krytyki ze strony miłośników urządzeń Galaxy.

Czekamy zatem na informację związaną z datą premiery nowych flagowców od Samsunga. Myślę, że to kwestia kilkunastu dni, byśmy poznali jakieś konkretne wieści w tej kwestii. Nie mogę się doczekać, żeby przetestować dla Was całą rodzinę Galaxy S22!