Samsung Galaxy S23 Ultra będzie wyjątkowy!

Samsung Galaxy S23 Ultra to smartfon, którego obraz coraz bardziej nam się klaruje. Niedawno dowiedzieliśmy się, że koncern z Korei zaserwuje nam na jego pokładzie potężny moduł fotograficzny o rozdzielczości 200 MP. Dziś natomiast do sieci trafiają kolejne wieści związane z tym urządzeniem. Którymi jego cechami zaskoczą nas Koreańczycy?

Gdzie nowości spotykają się ze sprawdzonymi rozwiązaniami!

Smartfon Samsung Galaxy S23 Ultra ma być wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2. Ów układ zostanie pokazany późną jesienią tego roku. Zaoferuje użytkownikom niebywałą wydajność i wysoki poziom energooszczędności. Nieoficjalnie mówi się, że może być on sercem wszystkich urządzeń z rodziny Galaxy S23 w miejsce budzącego mieszane uczucia Exynosa.

Akumulator w Galaxy S23 Ultra ma mieć pojemność 5000 mAh. Ma być to ten sam moduł, który zastosowano w przypadku poprzednika. Warto jednak zaznaczyć, że nowy procesor zapewni spade zapotrzebowania urządzenia na energię – i co za tym idzie – dłuższą pracę między ładowaniami. Do sieci nie wyciekły informacje z jaką maksymalną szybkością naładujemy Samsunga Galaxy S23 Ultra. Być może będzie to rozsądne 45W.

Czytaj też: Galaxy Buds 2 Pro bez tajemnic! Znamy cenę!

Premiera serii Galaxy S23 planowana jest na początek przyszłego roku. Możemy więc się spodziewać, że od września do sieci będą trafiały coraz bardziej konkretne przecieki na temat tych smartfonów. Czekamy na nie z niecierpliwością.

Grafika tytułowa: Samsung