Samsung Galaxy A54 5G na potężnym przecieku!

Samsung Galaxy A54 5G to bardzo wyczekiwane urządzenie będące sukcesorem jednej z najpopularniejszej linii smartfonów z Androidem na świecie. Jako że jego premiera zbliża się wielkimi krokami, do sieci trafiają coraz bardziej wiarygodne przecieki na temat jego wyglądu i specyfikacji. Co wiemy już w tej chwili?

Źródło: OnLeaks/91mobiles

Solidny smartfon ze średniej półki w drodze?

Na załączonych renderach udostępnionych przez 91mobiles widzimy, że pod względem designu urządzenie będzie dość mocno nawiązywało do nadchodzącej flagowej linii Galaxy S23. Model Galaxy A54 5G najpewniej zostanie wyposażony w 6,4-calowy wyświetlacz wykonany w technologii OLED, oferujący rozdzielczość Full HD+ oraz częstotliwość odświeżania ekranu na poziomie 120 Hz.

Co wiemy na temat pozostałych elementów specyfikacji? Sercem smartfona ma być nowy procesor Exynos 1380 wspierany przez 6 GB RAM oraz 128 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Za niezłą jakość zdjęć i nagrań wideo ma odpowiadać stosunkowo nowy w przypadku serii Galaxy A aparat o rozdzielczości 50 MP wspierany przez dwa obiektywy pomocnicze. Całość ma zasilać bateria o pojemności 5000 mAh.

Źródło: OnLeaks/91mobiles

Czytaj też: Składany Pixel – wiemy coraz więcej!

Nie wiadomo, ile Samsung zażyczy sobie za nowość w Polsce. Biorąc pod uwagę postępującą inflację, kwota startowa może przekroczyć 2000 złotych. Gdy tylko urządzenie zadebiutuje oficjalnie, będziemy je dla Was testować!

Źródło: OnLeaks/91mobiles