Samsung Galaxy A34 zdradza swój wygląd!

Rok 2022 zbliża się do końca. Możemy się więc spodziewać, że Samsung wkrótce pokaże nam oficjalnie swoje średniopółkowe smartfony na rok 2023. Do sieci zaczęły już trafiać pierwsze wieści na ich temat. Dziś dowiadujemy się jak będzie wyglądał niemal murowany hit sprzedażowy – mowa o modelu Galaxy A34.

Źródło: OnLeaks/GIZNEXT

Oczywiste nawiązania do flagowców!

Samsung już jakiś czas temu pokazał nam, jak wyglądały będą nowe flagowce z rodziny Galaxy S23. Jak się okazuje, smartfony z rodziny Galaxy A mają być wizualnie bardzo do nich podobne, dając nam pewne poczucie prestiżu. Model Galaxy A34 ujawniony został przez znanego leakstera OnLeaks. Możemy więc być niemal pewni otrzymanych renderów.

Ekran nowości ma charakteryzować przekątna 6,5″. Widzimy też wycięcie typu Infinity-U na kamerkę do rozmów wideo. Na pleckach widzimy trzy obiektywy – główny, ultraszerokokątny i najpewniej makro. Smartfon na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie bardzo smukłego. Na renderach nie widzimy złącza słuchawkowego. Może więc okazać się, że w przypadku tego modelu skazani będziemy na słuchawki Bluetooth.

Czytaj też: Lepsza jakość rozmów dla tańszych smartfonów Samsung?

Już wkrótce powinniśmy poznać pełną specyfikację Samsunga Galaxy A34. Miejmy nadzieję, że koncern z Korei nie zaszaleje z ceną. Biorąc jednak pod uwagę inflację i problemy na rynku półprzewodników – kwota jaką przyjdzie nam zapłacić za ten model może niebezpiecznie zbliżyć się do 2000 złotych.

Grafika tytułowa: OnLeaks/GIZNEXT