Rusza nowa kampania Live from PS5

Firma Sony Interactive Entertainment poinformowała o starcie nowej kampanii Live from PS5, zainspirowanej najlepszymi grami dostępnymi na PlayStation 5. Jednocześnie japoński koncern podzielił się informacjami o wynikach sprzedaży swojej konsoli.

Na żywo z PS5

Sony Interactive Entertainment podczas targów CES ogłosiło wyniki za 2022 rok, podczas którego firma przekroczyła sprzedaż 30 milionów egzemplarzy PlayStation 5, przy czym grudzień 2022 przyniósł rekordową miesięczną liczbę zakupionych konsol PS5 w historii. To ważny argument w walce z konkurencyjnymi Xboxami – które, można odnieść takie wrażenie – zostały cieplej przyjęte przez rynek.  

W 2023 roku, firma Sony Interactive Entertainment zamierza zaprosić kolejnych graczy do swojej społeczności, zapewniając większą dostępność konsol. W ramach kampanii Live from PS5 na kluczowych światowych rynkach będą realizowane wyjątkowe aktywności. Można je śledzić na w mediach społecznościowych marki oraz na stronie dostępnej w linku. Sony na razie nie zdradza, jakie będą to wydarzenia.

Szczegółowe informacje można znaleźć na blogu PlayStation. Dajcie koniecznie znać, czy korzystacie z PlayStation 5. A może macie inną, ulubioną konsolę?

Grafika tytułowa: Kerde Severin / Unsplash