Składany iPad w drodze?

Apple jako jeden z nielicznych koncernów zajmujących się produkcją smartfonów oraz tabletów nie zaprezentował jeszcze swojego modelu wyposażonego w elastyczny ekran. Jak się okazuje – już wkrótce może się to zmienić za sprawą pierwszego w historii składanego iPada. Skąd takie wieści?

Nowe urządzenie już w przyszłym roku?

Za przekazanie bardzo ciekawej informacji odpowiada znany analityk związany ze światem Apple – Ming-Chi Kuo. Twierdzi on, że w tym roku nie powinniśmy się spodziewać premier nowych tabletów od znanego koncernu. W 2024 natomiast gigant z Cupertino ma zaserwować nam prawdziwą bombę w postaci składanego iPada. Nie wiadomo jeszcze jednak, jaki rozmiar ekranu i jaki mechanizm składania zaoferuje nam ten tablet.

Dowiedzieliśmy się natomiast, że produkcja urządzenia ma wystartować już w styczniu przyszłego roku. Co ciekawe, nowy składany iPad ma zostać wyposażony w podstawkę znaną nam chociażby z urządzeń Surface – specjalną odchylaną „nóżkę”, która pomoże w ustawianiu go na biurku. Za to Apple może zgarnąć ogromnego plusa u wszystkich fanów sprzętu z iOS na pokładzie.

Czytaj też: Huawei przedstawia promocję na Walentynki!

Dajcie koniecznie znać, co myślicie o takim pomyśle Apple. Oczywiście możemy spodziewać się, biorąc pod uwagę realia rynkowe, że nowy składany iPad będzie urządzeniem wyłącznie dla wybranych ze względu na cenę.

Grafika tytułowa: Henry Ascroft / Unsplash