Ród Smoka z lepszym zakończeniem niż Gra o Tron?

Wszyscy doskonale pamiętamy, jaki niesmak wzbudził w fanach twórczości George’a R. R. Martina wzbudził ostatni sezon Gry o Tron oraz samo zakończenie serialu. Znany pisarz po zakończeniu prac nad produkcją HBO przyznał, że nie brał udziału w pracach nad zakończeniem serialowej serii i że jego wizja zakończenia historii może w znaczący sposób odbiegać od tego, co zobaczyliśmy na ekranie. Podobno taka sytuacja nie ma się powtórzyć w przypadku Rodu Smoka!

Ród Smoka zrealizowany lepiej od Gry o Tron?

Wszyscy z niecierpliwością wyczekujemy powrotu do Westeros za sprawą serialu Ród Smoka. Jego akcja osadzona będzie około 200 lat przed wydarzeniami z Gry o Tron. HBO nie chce ponowie zawieść oczekiwań fanów swoją własną interpretacją historii. Dlatego też sam George R. R. Martin ma być bardzo mocno zaangażowany w przygotowanie serialu, by był on zgodny z wizją twórcy arcydzieła literatury fantasy. To dobry znak. Jest nadzieja na to, że kolejny serial osadzony w świetnym uniwersum Martina nie doczeka się tak kiepskiego zakończenia, jak słynna Gra o Tron. Trzymamy kciuki, by te deklaracje zostały spełnione!

Czytaj tez: Nowości w OneDrive na 15 urodziny!

HBO mocno rozbudziło apetyty fanów zwiastunami swojego nowego serialu. Miejmy nadzieję, że będzie on trzymał niesamowicie wysoki poziom zarówno pod względem treści, jak i oprawy audiowizualnej. Jak będzie faktycznie? Przekonamy się już za kilka dni!

Grafika tytułowa: HBO