Xiaomi ciągle mało! Kolejna seria smartfonów w drodze?

Xiaomi ma bardzo ambitny cel – w ciągu najbliższych trzech lat gigant z Chin chce zostać największym producentem smartfonów z Androidem na świecie. Aby jednak zdetronizować Samsunga potrzebne są konkretne działania i atrakcyjne portfolio produktów. To jest przez Xiaomi nieustannie poszerzane o nowe modele. Według najnowszych doniesień już wkrótce światło dzienne ujrzy kolejna seria smartfonów Redmi. Czy zdobędzie nasze serca i portfele?

Seria Xiaomi Redmi 19L już wkrótce na salonach!

Xiaomi chce z serią Redmi 19L trafić do tych osób, które poszukują świetnie wyposażonego smartfona za rozsądne pieniądze. Co wiemy na ten moment o pierwszym, nadchodzącym reprezentancie wspomnianej serii? Zostanie on wyposażony w wyświetlacz LCD o rozdzielczości Full HD+ z funkcją odświeżania obrazu z częstotliwością 120 Hz. Serce urządzenia stanowić ma procesor Snapdragon z modemem 5G. Możemy się więc spodziewać, że będzie to stosunkowo wydajna jednostka.

Ponadto warto wspomnieć o tym, że Redmi 19L naładujemy bardzo szybko – bateria o pojemności 5000 mAh będzie oferowała wsparcie dla ładowarek przewodowych o maksymalnej mocy 67W. Oznacza to, że już kilka minut ładowania pozwoli na korzystanie ze smartfona przez kilka dobrych godzin. Póki co nie wiemy jeszcze w jakich wariantach pod względem pamięci oferowany będzie nam Redmi 19L. Obstawiam jednak, że najniższą wersją będzie 6/128 GB.

Czytaj też: Oto świetny tablet z ARM od Lenovo!

Najbliższe tygodnie powinny nam przynieść kolejne przecieki związane z Redmi 19L. Mam nadzieję, że poznamy między innymi wygląd tego smartfona na pierwszych, nieoficjalnych renderach. Gdy trafią one do sieci – na pewno będziemy Was informować.