Rewelacyjne ekrany we wszystkich wersjach iPhone 14?

Nie da się ukryć, że iPhone 14 we wszystkich odmianach będzie jednym z najbardziej wyczekiwanych urządzeń mobilnych na rok 2022. Smartfony od Apple zadebiutują dopiero w drugiej połowie roku. Już teraz jednak pojawiają się pierwsze wieści z nimi związane. Powoli nakreślany jest nam wygląd nadchodzących nowości oraz ich specyfikacja. Jak się okazuje, wszystkie smartfony iPhone 14 będą oferowały nam świetne ekrany!

fot. Daniel Romero / Unsplash

Wyświetlacze ProMotion we wszystkich wersjach iPhone 14!

Według najnowszych doniesień wszystkie modele iPhone 14 wyposażone zostaną w świetne ekrany ProMotion z odświeżaniem 120 Hz. To nowoczesne rozwiązanie. ProMotion to technologia odpowiedzialna za zwiększanie częstotliwości odświeżania tylko w takich sytuacjach, w których jest to wymagane. Dzięki temu urządzenie nie zużywa zbyt dużo energii, gdy wysokie odświeżanie nie jest nam potrzebne.

Czytaj też: Oto Huawei MateBook D 14 SE! Dobry laptop w rozsądnej cenie?

Wstępne przecieki wskazują na to, że smartfony z rodziny iPhone 14 zaoferują dość zauważalny skok wydajnościowy względem poprzedników. Na jego pokładzie zagości nowy, mocniejszy procesor oraz minimum 6 GB pamięci RAM. W przypadku iPhone 14 otrzymamy do dyspozycji minimum 64 GB wbudowanej pamięci. Droższy iPhone 14 Pro to natomiast minimum 256 GB pamięci na dane użytkownika.

Apple zaprezentuje nowe iPhone’y tradycyjnie we wrześniu. Wcześniej czeka nas premiera iPhone SE kolejnej generacji oraz nowego iPad’a Pro. Fani koncernu z Cupertino z pewnością zacierają już ręce. Muszą jednak uzbroić się w jeszcze trochę cierpliwości.

Grafika tytułowa: Daniel Romero / Unsplash