Pudzian: Przeciwpancerny, ładuj!

Czy są tu jacyś wielbiciele strzelania z grubej rury? To wiadomość dla nich.

World of Tanks Blitz informuje polskich fanów gry o pojawieniu się 5 nowych ciężkich czołgów, których ambasadorem jest 5-krotny mistrz świata Strongman i zawodnik MMA w jednym Maaaaaaaaaaaaariusz Puuuuuuudzianooooooooooowski!

W materiale promocyjnym widzimy jak Pan Ambasador ćwicząc gra a grając ćwiczy:

W przerwie między tymi, jak się okazuje, uzupełniającymi się zajęciami Pudzian dzieli się swoimi przemyśleniami na temat czołgowego rzemiosła:

 „Lubię World of Tanks Blitz za różnorodność gry. Jeśli chcę szybkiej zabawy to wybieram czołgi lekkie, które dają mi poczucie szybkości i dynamiczną rozgrywkę. Jeśli mam ochotę na taktykę to wtedy gram niszczycielem czołgów strzelając do wrogów z ukrycia albo idę w czołgi średnie i współpracuję z drużyną. A jeśli chcę poczuć się naprawdę potężnie to wsiadam do ciężkich czołgów, onieśmielających oponentów. Zdecydowanie nowe, ciężkie czołgi z Polski będą moim podstawowym wyborem i mam nadzieję, że zobaczę się z moimi fanami w bitwach World of Tanks Blitz!” mówi Mariusz Pudzianowski.

World of Tanks – co nowego?

Nowe czołgi oferują zróżnicowane podejście do rozgrywki. 40TP Habicha VI poziomu to dobre uszkodzenia i celność, dzięki czemu jest przystosowany do oddawania celnych strzałów ze średniej i dużej odległości. Jego bliski kuzyn i kolejny czołg w drzewku technologicznym 45TP Habicha VII poziomu ma podobne cechy, ale jest bardziej opancerzony i lepszy w bliskim kontakcie z wrogiem. Na VIII poziomie 53 TP Markowskiego stanowi potrójne zagrożenie, oferując graczom dobry pancerz, duże opuszczenie działa i wysoką penetrację, co czyni go doskonałym narzędziem do zadawania obrażeń. Tyszkiewicz IX poziomu może również narobić wiele szkód, ale dowódcy powinni pamiętać o blokowaniu uszkodzeń swoimi wieżyczkami, aby utrzymać tę maszynę w walce. Na X poziomie 60TP Lewandowskiego jest najlepszym czołgiem ciężkim w nowej linii z naprawdę mocnym pancerzem i działem o wysokich uszkodzeniach, idealnym do wymiany ognia podczas natarcia.

World of Tanks Blitz to jedna z najpopularniejszych gier wideo w Polsce i na świecie. Globalnie tytuł zanotował już ponad 170 000 000 instalacji, a w Polsce przeszło 4 000 000 graczy spróbowało fenomenu mobilnych czołgów. Tytuł jest dostępny na wielu platformach sprzętowych i oferuje cross play (rozgrywkę między różnymi systemami i platformami) oraz cross save (korzystając z jednych danych do logowania można przenosić swoje postępy między różnymi systemami czy platformami).

Źródlo: materiały prasowe i Esportnow