Prezent od Ubisoftu: do 14 grudnia “Anno 1404” na PC możesz pobrać za darmo

To tylko jeden z upominków, przygotowanych na 35. rocznicę powstania firmy – sprawdź, co jeszcze czeka na graczy i czego spodziewać się w kolejnych tygodniach.

W tym roku Ubisoft świętuje już 35. urodziny. Wśród producentów gier komputerowych to już całkiem imponujący wiek, dlatego francuska firma przygotowała kilka atrakcyjnych rocznicowych niespodzianek i udostępniła m.in dodatkowe nagrody w swoich bestsellerowych produkcjach, “Far Cry 6”, “Ghost Recon” czy “Assassin’s Creed Valhalla”. 

Czytaj też: Na nowszych telewizorach LG zagrasz nawet bez konsoli

Teraz do zestawu prezentu dołączyła także strategiczna “Anno 1404 History Edition”, którą można pobrać na stronie Ubisoftu za darmo. Szansę na jej zgarnięcie na Ubisoft Connect PC macie do 14 grudnia do godziny 15. Warto śledzić informacje na rocznicowej stronie firmy, bo “Anno 1404” nie jest ostatnią niespodzianką związaną z rocznicą – w najbliższym czasie czeka nas też enigmatyczny “darmowy weekend” oraz kolejne prezenty i nagrody. 

Ubisoft ma powody do świętowania nie tylko z powodu rocznicy. W październiku firma zaprezentowała wyniki finansowe za ostatnie miesiące, z przychodami znacznie przewyższającymi wcześniejsze prognozy.  “Assassin’s Creed Valhalla”, które zadebiutowało w listopadzie 2020 roku, jest już drugim najlepiej sprzedającym się tytułem w historii studia, ustępującym tylko “Far Cry 5”. W najbliższych latach studio zamierza też znacznie się rozwinąć w innych obszarach i uruchomić pierwsze centrum gamingu, które z czasem ma rozwinąć się w pełnoprawny park tematyczny.