Powstanie kolejny spin-off Breaking Bad? To całkiem możliwe!

Franczyza związana z serialem Breaking Bad, która objęła już takie produkcje jak Better Call Saul czy pełnometrażowe El Camino jest bardzo ceniona przez fanów mocnego kina na całym świecie. Nic więc dziwnego, że w obliczu finału BCS pojawiają się pytania o kolejne spin-offy przygód Waltera White’a. W sieci pojawiły się właśnie wieści w tej kwestii. Czy bohaterem kolejnego serialu będzie Gustavo Fring?

Gus bohaterem spin-offa Breaking Bad?

Za wykreowanie roli Gustavo Fringa odpowiada Giancarlo Esposito. Utalentowanemu aktorowi udało się wykreować postać charyzmatyczną, ale jednocześnie bardzo tajemniczą. Przełożyło się to na otrzymanie w 2012 roku nagrody Critics’ Choice Television. Esposito został uznany za najlepszego aktora drugoplanowego w serialu dramatycznym. To nie lada wyróżnienie!

Ostatnimi czasy Giancarlo Esposito został wypytany przez serwis Insider o postać Gus’a. Wywiad został przeprowadzony z okazji nadchodzącej premiery ostatniego sezonu hitowego serialu Better Call Saul. Amerykański aktor urodzony w Danii chwalił złożoność postaci Gustavo Fringa. Stwierdził też dość tajemniczo, że wykreowana przez niego rola ma spory potencjał, jeśli chodzi o jej rozwinięcie. Wszakże Gus był jedną z bardziej hipnotyzujących postaci zarówno w przypadku Breaking Bad jak i Zadzwoń do Saula.

Czytaj też: Walter White wraca w ostatnim sezonie „Better Call Saul”!

Jest więc bardzo możliwe, że powstanie serial traktujący o losach Gustavo Fringa. Na razie jednak nie pojawiły się żadne oficjalne informacje w tej kwestii. Na pewno zarówno Netflix, jak i reżyser – Vince Gilligan – doskonale wiedzą, że na postaci Gus’a można nieźle zarobić. Być może już wkrótce dotrą do nas pozytywne wieści związane z kolejnym spin-offem Breaking Bad!

Grafika tytułowa: Netflix