PKP Intercity z ciekawym systemem zniżek!

Zdarza się Wam podróżować koleją? Oprócz tego, że w Polsce regularnie mamy do czynienia z opóźnieniami w ruchu kolejowym, to bilety serwowane nam chociażby przez PKP Intercity nie należą do najtańszych. Sytuacja może wkrótce jednak ulec zmianie. Wspomniany przewoźnik wprowadza bowiem nowy system zniżek – w sam raz na nadchodzące wakacje!

PKP Intercity z okazjami last minute!

Na stronie PKP Intercity pojawiła się od dzisiaj zakładka „Łowcy Promo”, która umożliwia upolowanie biletu w dobrej cenie. Kwota, jaką przyjdzie nam zapłacić za daną podróż będzie uzależniona od liczby osób zainteresowanych konkretnym kursem. Będzie to więc typowa oferta last minute. PKP Intercity dysponuje statystykami wskazującymi na to, że często odkładamy zakup biletu na ostatnią chwilę i przez to wiele pociągów wyjeżdża w trasę z niepełnym obłożeniem wagonów. Przewoźnik z pewnością liczy na to, że atrakcyjne ceny przełożą się na zwiększone zainteresowanie podróżami koleją, przez co spółka PKP Intercity zmniejszy straty generowane przez słabo zagospodarowane kursy.

Czytaj też: Aktywność na świeżym powietrzu – propozycje na wiosnę

Wspominana oferta PKP Intercity rysuje się korzystnie chociażby z tego powodu, że zbliżamy się do okresu, w którym wystartują letnie wyjazdy. Pozostaje liczyć na to, że przewoźnik utrzyma swoją ofertę przez cały okres wakacyjny i że dzięki niej uda się nam oszczędzić nieco na podróżach na nasz wyczekiwany urlop.

Grafika tytułowa: Charles Forerunner / Unsplash