Oto wstępne premiery Disney+ na październik!

Disney+ to jeden z najważniejszych serwisów VOD w Polsce. Już tuż po swojej rynkowej premierze zdobył w naszym kraju całkiem pokaźne grono fanów. Fani dobrego kina docenili m.in. bardzo bogatą ofertę usługi Disney’a jeśli chodzi o znane franczyzy (np. Star Wars czy Marvel). Warto wspomnieć o tym, że gigant co miesiąc aktualizuje swoją bibliotekę dodając do niej nowe pozycje. Jak sytuacja będzie wyglądała w październiku?

Kilka ważnych nowości – co o nich wiemy?

Disney+ nie powali nas w październiku ilością nowych propozycji. Serwis zdecydowanie woli stawiać na jakość serwując nam naprawdę wciągające propozycje reprezentujące kino najwyższej klasy. Wśród nich każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Premiery rozłożono na przełomie całego miesiąca po to, by nie przytłoczyć nas ich ilością w jednym terminie. Poniżej prezentujemy Wam wybrane interesujące tytuły na zwiastunach wraz z opisami zamieszczonymi na łamach serwisu.

Barbarzyńcy

Młoda kobieta udaje się na rozmowę o pracę do Detroit i rezerwuje dom na nocleg. Gdy przyjeżdża późno na miejsce, okazuje się, że zaszła pomyłka i dom został wynajęty również obcemu mężczyźnie, który już się w nim rozgościł. Wbrew swoim przeczuciom postanawia jednak nie szukać innego miejsca. Wkrótce odkrywa, że jest o wiele więcej powodów do obaw niż niespodziewany gość.

Rosaline

„Rosaline” to świeże i komediowe spojrzenie na klasyczną historię miłosną „Romea i Julii” Szekspira, opowiedzianą z perspektywy kuzynki Julii, Rosaline, która jest również niedawną miłością Romea. Gdy Romeo poznaje Julię i zaczyna coś do niej czuć, Rosaline łamie się serce i za wszelką cenę próbuje nie dopuścić do słynnego romansu oraz pragnie odzyskać swój obiekt uczuć.

Candy: Śmierć w Teksasie

Jest początek lat 80. Candy Montgomery jest idealną gospodynią domową i matką, której absolutnie wszystko dobrze się układa – ma dobrego męża, dwoje dzieci, ładny dom, nawet jej drobne grzeszki są starannie zaplanowane. Jednak gdy narasta w niej presja konformizmu, zaczyna walczyć o odrobinę wolności. Ze skutkiem śmiertelnym.

The Bear

Głównym bohaterem „The Bear” jest Carmen „Carmy” Berzatto (Jeremy Allen White), młody szef kuchni ze świata wykwintnych restauracji, który po bolesnym odejściu jednego z członków rodziny wraca do Chicago, by prowadzić rodzinny bar z kanapkami – The Original Beef of Chicagoland. Carmy zderza się z rzeczywistością tak odmienną od tego, do czego przywykł, i stara się odnaleźć w prowadzeniu małej firmy, czego nie ułatwiają mu wrodzony upór, oporna obsługa kuchni oraz napięte relacje rodzinne. A wszystko to dzieje się w cieniu straty brata, który popełnił samobójstwo.

Pełna lista nowości z datami premier w Disney+

Poniżej prezentujemy Wam obecnie ujawnioną listę nowości Disney+ na październik wraz z datami premiery poszczególnych propozycji w serwisie. Warto jednak zaznaczyć, że w najbliższych dniach zostanie ona rozszerzona m.in. o kolejne odcinki popularnych seriali.

  • The Bear – 5 października
  • Wilkołak nocą – 7 października
  • Candy: Śmierć w Teksasie – 12 października
  • Drużyna (Big Shot) – 12 października
  • Rosaline – 14 października
  • Wojna Światów (War of the Worlds) – 19 października
  • Barbarzyńcy – 26 października
  • Gwiezdne Wojny: Opowieści Jedi (Star Wars: Tales of the Jedi) – 26 października
  • Tajne stowarzyszenie Nicholasa Benedicta (The Mysterious Benedict Society) – 26 października

Czytaj też: The Last of Us – trailer zaostrza apetyty!

A czy Wy wybraliście już coś dla siebie spośród przedstawionych nowości?