Oto ultralekka mysz od Razer!

Razer Viper Mini Signature Edition to najnowsza mysz od znanego koncernu odpowiedzialnego za jedne z najlepszych w swojej klasie akcesoriów. Sprzęt wyróżnia niesamowite wzornictwo i niespotykana wręcz do tej pory lekkość. Co warto wiedzieć o tym urządzeniu? Sprawdźmy!

fot. Razer

Niesamowita mysz dla wymagających

Mysz wykorzystuje egzoszkielet ze stopu magnezu z częściowo pustym wnętrzem. Nadaje jej to niesamowitego charakteru. Przekłada się też na zaskakującą lekkość. Waga myszy to bowiem zaledwie 49 gramów. Osobiście jestem ciekaw jak będzie się to przekładało na wygodę korzystania z tego „gryzonia”.

Według producenta Razer Viper Mini Signature Edition wykorzystuje najszybszą technologię bezprzewodową i będzie jedną z najlepiej działających myszy tego typu. Urządzenie wyposażono w czujnik optyczny Razer Focus Pro 30K i przełączniki Razer Optical Mouse Switches Gen-3. Zaoferuje także funkcję HyperSpeed zapewniającą niskie opóźnienia w trakcie rozgrywki.

Razer zapewnia, że bateria myszy wystarcza na 60 godzin i można ją wygodnie naładować przez USB-C w mniej niż 90 minut. Wraz z urządzeniem w nasze ręce oddany zostanie dedykowany klucz USB zapewniający płynną łączność z komputerami.

Czytaj też: To koniec PlayStation Plus Collection!

Viper Mini Signature Edition kosztuje 280 USD. Nie wiemy jeszcze, kiedy akcesorium trafi do sprzedaży w Polsce i jaka będzie jego cena nad Wisłą. Gdy tylko pojawią się informacje w tej kwestii – będziemy Wam je przekazywać.

Grafika tytułowa: Razer