Oto GoPro Hero 11 Mini – kieszonkowa kamerka sportowa!

GoPro to uznany producent kamerek sportowych, który swoją renomę budował przez wiele lat. Problem w tym, że kolejne generacje rejestratora Hero były do bólu poprawne i… nudne. Gigant branży szykuje jednak dla nas bardzo ciekawą kamerkę o kompaktowych gabarytach, która może zdobyć serca fanów!

Źródło: WinFuture/rquandt

Zajmie niewiele miejsca. Nagra świetne wideo!

W sieci pojawiły się zdjęcia nowej kamerki. Na razie są one nieoficjalne – jako efekt przecieków – jednak możemy spodziewać się, że właśnie tak będzie wyglądać GoPro Hero 11 Mini. W kwestii designu urządzenie doskonale wpisuje się w filozofię stylistyczną marki GoPro Hero. Nie ma tu mowy o eksperymentach. Forma jest sprawdzona i producent zamierza się jej trzymać. Z pewnością fani kamer GoPro to docenią.

Co wiemy o technikaliach? Pomniejszone gabaryty niekoniecznie muszą oznaczać tego, że kamerka będzie słabsza od większych modeli. Na razie do sieci wyciekła szczątkowa specyfikacja. Wiemy już jednak, że na pokładzie GoPro Hero 11 Mini zagości nowa matryca o rozdzielczości 27 megapikseli. Nie zabraknie też lubianych trybów nagrywania – 5,3K w 60 kl./s i 4K w 120 kl./s. Producent postawi także na moduł Bluetooth oraz wsparcie dla aplikacji mobilnej, która pozwoli na podgląd nagrywanego materiału (urządzenie może nie być wyposażone w wyświetlacz).

Czytaj też: Nieoczekiwane problemy z laptopami Dell!

 Data premiery ani cena GoPro Hero 11 Mini nie są jeszcze znane. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że mamy już do czynienia z dość ciekawymi przeciekami, możemy spodziewać się prezentacji w przeciągu nadchodzących tygodni.

Źródło: WinFuture/rquandt