Taki jest realme Watch 3 Pro! Będzie hit?

realme coraz lepiej radzi sobie na polskim rynku. Koncern doskonale wypełnił powstałą na nim lukę, którą powstała po upokorzeniu Huawei przez władze Stanów Zjednoczonych i odcięcie owego producenta od możliwości serwowania nam na pokładzie smartfonów usług Google. Światło dzienne ujrzał właśnie realme Watch 3 Pro, który ma spore szanse na to, by sprzedać się nad Wisłą znakomicie!

Rozsądna cena i spore możliwości?

Nowy zegarek realme wyposażono AMOLED o przekątnej 1,78 cala i zagęszczeniu pikseli na poziomie 325 pikseli na cal. Możemy na nim ustawić jedną z około stu dostępnych tarcz! Ponadto producent oddaje nam do dyspozycji ponad 110 różnych trybów sportowych. Nie zabraknie też funkcji monitorowania pulsu i poziomu SpO2 oraz śledzenia cyklu menstruacyjnego. Ponadto sprzęt wyświetla przypomnienia o napiciu się wody i aktywności fizycznej. Warto wspomnieć, że w zegarek wbudowano moduł GPS.

Producent zapewnia, że ze smartwatcha będziemy mogli korzystać między ładowaniami nawet przez 10 dni – to świetny wynik! Urządzenie oczywiście zaoferuje nam funkcje charakterystyczne dla sprzętu tego typu. Mowa o przeglądaniu powiadomień ze smartfona, możliwości wywoływania spustu migawki czy kontrolowania odtwarzania multimediów na naszym urządzeniu mobilnym.

Czytaj też: Oto GoPro Hero 11 Mini – kieszonkowa kamerka sportowa!

Nie znamy jeszcze polskiej ceny omawianego smartwatcha. Biorąc jednak pod uwagę aktualne ceny w Azji możemy spodziewać się, że przyjdzie nam za niego zapłacić cenę z zakresu pomiędzy 300 a 400 złotych. Gdy tylko pojawi się taka możliwość – przetestujemy go dla Was!