Nieoczekiwane problemy z laptopami Dell!

Dell to jeden z najważniejszych graczy na rynku laptopów. Koncern ze Stanów Zjednoczonych znany jest z tego, że dostarcza nam sprzęt relatywnie wysokiej jakości. Nawet najlepszym zdarzają się jednak wpadki. Dziś bohaterem newsa będzie Dell XPS 13 Plus, którego użytkownicy skarżą się na… bardzo niecodzienną przypadłość!

Laptopom Dell XPS 13 Plus… odpadają ekrany!

Dell XPS 13 Plus to generalnie świetny laptop – doskonale spasowany i bardzo wydajny. Jak się jednak okazuje, w przypadku niektórych egzemplarzy proces produkcyjny nie był nadzorowany z odpowiednią starannością. Powyższe wideo pokazuje nam sposób, w jaki od urządzenia tego typu odpada ekran. Wielu analityków i znawców branży wskazuje na to, że do zamocowania matryc mógł zostać wykorzystany nieodpowiedni klej.

Producent zdaje sobie już sprawę z zaistniałego problemu i z pewnością wkrótce przeprowadzi stosowną akcję serwisową. Koncern Dell zapewnia jednocześnie, że sytuacja występuje jedynie pojedynczych egzemplarzy. Część z nich wpadła jednak w ręce recenzentów i stąd w sieci (m.in. na Reddicie) zrobiło się głośno w temacie tej nietypowej, niecodziennej usterki.

Czytaj też: Rekord w kwestii szybkości ładowania – to cel Xiaomi!

Miejmy nadzieję, że producent wyciągnie wnioski z tej wpadki i że nie wystąpi ona ponownie w przypadku innych urządzeń Dell. Z pewnością reputacja koncernu nieco ucierpi wskutek zaistniałej sytuacji. Oby Amerykanie wyszli z niej obronną ręką!

Grafika tytułowa: Dell / Unsplash