Oto Fossil Gen 6 Hybrid! Może się podobać?

Fossil Gen 6 Hybrid to nadchodzący wielkimi krokami nowy zegarek od znanego producenta. Koncern z USA znany jest z tego, że w swojej ofercie posiada czasomierze łączące elegancję i nowoczesne rozwiązania. Czy i tym razem stanie na wysokości zadania? Sprawdźmy co wiemy o nadchodzącym smartwatchu!

Fossil Gen 6 Hybrid to nieźle zapowiadający się zegarek!

Jak sama nazwa wskazuje, nowy Fossil będzie hybrydą klasycznego zegarka i smartwatcha. Sprzedawany będzie w dwóch wariantach – Machine i Stella. Jak łatwo można się domyślić, pierwszy dedykowany będzie mężczyznom, a drugi kobietom (chociażby ze względu na gabaryty). Producent zaoferuje nam na pokładzie urządzenia zarówno cyferblat, jak i ekran e-ink.

Zadaniem tego drugiego będzie wyświetlanie informacji związanych z funkcjami smart. Oczywiście Fossil Gen 6 Hybrid umożliwi korzystanie z takich rozwiązań, jak: pokazywanie powiadomień ze smartfona, krokomierz, monitor snu, monitor tętna, pulsoksymetr czy też śledzenie naszej aktywności fizycznej. Oferowane przez niego możliwości nie będą więc odstawały od tych serwowanych nam przez nowoczesne smart-zegarki.

Czytaj też: Szybkie ładowanie – co warto o nim wiedzieć?

Premiera nowego, hybrydowego Fossila już za kilka dni – 27 czerwca. Jego cena została ustalona na 299 USD. Myślę, że wiele osób skusi się na zakup takiego eleganckiego zegarka wzbogaconego funkcjami smart.