Festiwal nowości? Takie będą AirPods Pro 2!

Apple już za kilka tygodni ugości nas na swojej wideokonferencji związanej z nowościami produktowymi. Poznamy wtedy między innymi nowe urządzenia z rodziny iPhone, jak i akcesoria im dedykowane. Koncern z Cupertino zaprezentuje między innymi słuchawki AirPods Pro 2, które według wstępnych przecieków zapowiadają się naprawdę zacnie!

Apple AirPods Pro 2 / fot. 52audio

Apple AirPods Pro 2 będą świetne!

Apple AirPods Pro 2 nie będą zbytnio odbiegały wizualnie od poprzednika. Zaoferują nam jednak na pokładzie ciekawe udogodnienia, które mają zachęcić do zakupu osoby oczekujące od słuchawek totalnej bezkompromisowości. Przede wszystkim koncern z Cupertino postawi na złącze USB-C, które ostatnio forsuje w przypadku coraz większej ilości swoich urządzeń (szkoda, że nie zalicza się do nich jeszcze iPhone).

Poza tym możemy liczyć na obecność takich rozwiązań, jak układ Apple H1 zarządzający pracą urządzenia. Podobno słuchawki zaoferują użytkownikom także wyczekiwany od dawna czujnik tętna. Możemy liczyć także na obecność adaptacyjnego equalizera. Wsparcie dla kodeka LC3 oraz Bluetooth 5.2 zapowiada nam, że AirPods Pro 2 może zaserwować nam bezstratną jakość muzyki.

Czytaj też: iPhone 14 przyniesie ważne usprawnienie!

Cóż – pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalną prezentację słuchawek. Mam nadzieję, że Apple nie podniesie w znaczący sposób ceny AirPods Pro 2 względem poprzednika. Takie obawy pojawiają się po ostatnich podwyżkach w sklepie giganta z Cupertino.