iPhone 14 przyniesie ważne usprawnienie!

Smartfony z rodziny iPhone 14 zadebiutują tuż po wakacjach. Z tego powodu w sieci pojawia się coraz więcej informacji na ich temat. Wiemy już, że tegoroczne nowości od Apple nie przyniosą nam rewolucji. Otrzymamy natomiast w ich przypadku pewne usprawnienia, które poprawią ogólne odczucia podczas korzystania z tegorocznych iPhone’ów. Na jedno z nich szczególnie czekają fani „jabłek”!

iPhone w końcu z porządną baterią?

Smartfony od Apple nigdy nie grzeszyły pojemnością wbudowanego akumulatora. Zaryzykuję wręcz stwierdzenie, że pod tym względem blado prezentowały się na tle Androidowej konkurencji. Z tego też powodu użytkownicy sprzętu z iOS na pokładzie bardzo często wymieniali krótki czas pracy między ładowaniami jako największą bolączkę iPhone’ów. Sytuacja jednak ulegnie w tym roku zmianie.

W kolejnych źródłach potwierdzają się informacje, jakoby Apple miało postawić na mocniejsze ogniwa w serii iPhone 14. Co prawda upgrade nie będzie imponujący, jednak w połączeniu z dobrą optymalizacją oprogramowania, powinien być on odczuwalny dla użytkowników. Pojemność baterii nowych smartfonów ma prezentować się następująco:

  • iPhone 14 – 3279 mAh,
  • iPhone 14 Pro – 3200 mAh,
  • iPhone 14 Pro Max – 4325 mAh.

Czytaj też: Koniec smutnej historii? Windows 8.1 traci wsparcie!

Nadchodzące tygodnie przyniosą nam coraz więcej informacji dotyczących nowych smartfonów Apple. Miejmy nadzieję, że dzięki nim uzyskamy ogólny obraz świetnych urządzeń z linii iPhone 14. Trzeba też liczyć na to, że problemy z łańcuchami dostaw nie wpłyną negatywnie na datę premiery urządzeń z Cupertino.

Grafika tytułowa: Sanket Mishra / Unsplash