OPPO przyśpiesza! Takie będą nowe smartfony koncernu!

OPPO to jeden z najważniejszych producentów smartfonów na polskim rynku. Koncern z Chin zyskuje w naszym kraju coraz większe grono fanów dzięki przemyślanym urządzeniom oraz świetnej nakładce systemowej. Już niedługo pozycja giganta zostanie wzmocniona dzięki kolejnym ciekawym smartfonom, które trafią także na polski rynek!

OPPO Reno 7

OPPO Reno 7 i Reno 7 Pro już wkrótce!

OPPO Reno 7 wyposażony zostanie w 6,4-calowy ekran LTSP AMOLED o rozdzielczości Full HD+ z funkcją odświeżania obrazu z częstotliwością 90 Hz i ekranowym czytnikiem linii papilarnych. Sercem urządzenia będzie procesor MediaTek Dimensity 900 z modemem 5G, wspierany przez 8 GB RAM i 256 GB pamięci wbudowanej. Zestaw obiektywów? Naprawdę niezły: główny 64 MP, z obiektywem ultraszerokokątnym o kącie widzenia 118° i do zdjęć makro. Całość ma być zasilana baterią o pojemności 4500 mAh z szybkim ładowaniem z mocą 65 W. Nieco mocniejszym urządzeniem będzie model Reno 7 Pro wyposażony w procesor MediaTek Dimensity 1200-MAX, 12 GB RAM i 256 GB pamięci wbudowanej. Urządzenie zostanie wyposażone w główny aparat o rozdzielczości 50 MP z sensorem Sony IMX709 (1/1.56″) oraz 6,5-calowy ekran AMOLED (Full HD+ 90 Hz).

OPPO Reno 7 Pro

Czytaj też: Samsung Galaxy A53 – wiemy o nim niemal wszystko!

Oczywiście gdy tylko pojawi się taka możliwość, przetestujemy dla Was nowości od OPPO. Liczę na to, że Reno 7 i Reno 7 Pro będą rozwiniętą koncepcją świetnych rozwiązań serwowanych nam w przypadku poprzedników. Jeśli producent nie przesadzi z ceną, to szykują się nam prawiwe hity sprzedaży!