OPPO Find X5 Pro zmierza do Polski!

OPPO Find X5 Pro to najnowszy flagowiec od koncernu z Chin, który ma poważne aspiracje ku temu, by rywalizować z analogicznymi urządzeniami od Samsunga czy Xiaomi. Potencjalnym nabywcom oferuje potężną specyfikację oraz świetne funkcje fotograficzne. Jak się okazuje, ów sprzęt trafi do sprzedaży w Polsce. Czy zdobędzie nad Wisłą serca osób, które w przypadku urządzeń mobilnych nie godzą się na żadne kompromisy?

fot. OPPO

OPPO Find X5 Pro może namieszać na polskim rynku

OPPO Find X5 Pro oferuje nam ekran o przekątnej 6,7″ i rozdzielczości 3216 x 1440 pikseli. Jest to matryca LTPO AMOLED o odświeżaniu 120 Hz. Na jakość wyświetlanego obrazu nikt nie będzie miał więc prawa narzekać. Sercem omawianego smartfona jest procesor Snapdragon 8 Gen 1 z NPU MariSilicon X. Owa jednostka wspierana jest przez 12 GB RAM oraz 256 GB na dane użytkownika. Wydajności nie zabraknie nam więc nawet w najbardziej wymagających zadaniach.

Zastosowane na pokładzie nowości aparaty to: główny 50 MP z OIS; ultraszerokokątny 50 MP oraz teleobiektyw 13 MP. Jakość zdjęć powinna być więc bardziej niż zadowalająca. Całość zasilana jest przez baterię o pojemności 5000 mAh ze wsparciem dla ładowania przewodowego 80W SuperVOOC oraz bezprzewodowego 50W AirVOOC. Energia akumulatora będzie więc uzupełniana we wręcz błyskawicznym tempie!

Czytaj też: Ważna decyzja Samsunga! Tak koncern reaguje na agresję Rosji!

Nie znamy jeszcze polskiej ceny najnowszego flagowca od OPPO. Na Zachodzie trzeba za niego zapłacić 1299 euro. Spodziewajmy się więc nad Wisłą kwoty przekraczającej 6000 złotych. Gdy tylko pojawi się taka możliwość – na pewno przygotujemy dla Was recenzję tego urządzenia byście mogli nabrać pewności, czy warto zainwestować pieniądze w jego zakup.

Grafika tytułowa: OPPO