OnePlus wspiera esport!

OnePlus to jeden z wiodących producentów smartfonów. Jego produkty doceniane są za legendarną wręcz jakość wykonania oraz niesamowitą nakładkę systemową Oxygen OS. Na uwagę zasługuje fakt, że chiński gigant był również sponsorem nagrody MVP na tegorocznych Mistrzostwach Świata w League of Legends 2022!

fot. OnePlus

OnePlus docenia graczy!

Zakończył się 12. sezon zmagań League of Legends – jednej z najbardziej popularnych gier komputerowych na świecie. W tym roku OnePlus został oficjalnym partnerem rozgrywek Mistrzostw Świata 2022 w LoL i był sponsorem nagrody dla najlepszego gracza (MVP), która trafiła do Kingena ze zwycięskiej drużyny DRX z Korei. Koncern z Chin pokazuje tym samym, że zamierza przywiązywać ogromną uwagę do rozgrywek esportowych, które coraz częściej obejmują także urządzenia mobilne.

Współpraca OnePlus z Riot Games, producentem League of Legends, ma pomóc gigantowi jeszcze bardziej zrozumieć potrzeby i oczekiwania mobilnych graczy oraz wspierać zaangażowaną społeczność esportową, która łączy ludzi z pasją do gier komputerowych. OnePlus chce dostarczać graczom możliwie jak najlepsze urządzenia, dzięki którym doświadczenia z prowadzenia rozgrywki będą niesamowite. Jednym z takich smartfonów jest OnePlus 10T 5G, którego właśnie dla Was testujemy. Recenzji możecie spodziewać się jeszcze w tym miesiącu!

Czytaj też: W końcu! Ważna zmiana w MIUI!

A czy wśród Was są fani League of Legends? A może lubicie spędzać czas przy jakichś innych grach on-line? Dajcie koniecznie znać w komentarzach!

Grafika tytułowa: OnePlus