OnePlus Pad ujawnia swój wygląd!

OnePlus Pad to nadchodzący tablet od znanego i cenionego producenta smartfonów z Chin. Urządzenie zapowiedziane zostało przez leaksterów jakiś czas temu. Dopiero teraz jednak do sieci trafiają pierwsze rendery przedstawiające nam wygląd tego sprzętu i trzeba przyznać – robi on wrażenie!

fot. OnLeaks / MySmartPrice

Mocny tablet dla wymagających?

Pierwszej prezentacji tabletu OnePlus Pad spodziewamy się już 7 lutego, w trakcie konferencji Cloud 11. Będzie to urządzenie o przekątnej 11,6″. Producent utrzymuje informacje o jego specyfikacji w ścisłej tajemnicy (a przynajmniej do tej pory mu się to udawało). Możemy się jednak spodziewać, że do czynienia mamy z urządzeniem mającym konkurować z topowymi tabletami od konkurencji.

Do sieci wyciekły natomiast informacje związane z wyglądem urządzenia. To dzieło niezastąpionego OnLeaks oraz serwisu MySmartPrice. Flagowy tablet od OnePlusa zaoferuje nam eleganckie i stonowane wzornictwo. Frontowy panel nie zaskakuje. Obiektyw kamery do rozmów wideo został zintegrowany z ramką – by nie psuł odczuć wizualnych. Na pleckach natomiast punktem charakterystycznym jest niekonwencjonalna wyspa aparatów nawiązująca do smartfonów OnePlus.

Czytaj też: OnePlus 11 w Europie – znamy cenę!

Być może na dniach w sieci pojawią się informacje na temat specyfikacji urządzenia. Wielki już na to czas – w końcu już niedługo premiera. Biorąc jednak pod uwagę doświadczenie producenta w projektowaniu topowych urządzeń – raczej nie będziemy zawiedzeni.

Grafika tytułowa: OnLeaks / MySmartPrice