Nowy zestaw Logitech dla biznesu!

Signature MK650 Combo for Business to nowy zestaw od Logitecha dedykowany poprawie produktywności podczas pracy. Nowa mysz i klawiatura imponują parametrami i oferują nabywcom ciekawe funkcje czyniące wykonywanie codziennych obowiązków jeszcze przyjemniejszym!

Signature MK650 Combo for Business – dla profesjonalistów!

Signature MK650 Combo for Business to nowy zestaw myszy i klawiatury od Logitech. Do jego atutów należy mnogość ciekawych funkcji. Wśród nich na uwagę zasługuje Logi Bolt – standard zapewniający płynną łączność w środowisku biurowym. Wysoki poziom bezpieczeństwa zapewni natomiast tryb Secure Connections Only.

„Nowy zestaw myszy i klawiatury, zaprojektowany z myślą o różnych potrzebach biznesowych i pracowniczych, rozszerza naszą ofertę produktów dla przedsiębiorstw. Nasze nowe podejście nazwaliśmy „The New Logic of Work”, a oznacza ono m.in. to, że każdy powinien mieć urządzenia, które najlepiej pasują do jego stylu pracy, zapewniając idealne warunki do wykonywania obowiązków w biurze.” – Joseph Mingori, wiceprezes i dyrektor generalny działu B2B Creativity & Productivity w firmie Logitech

Mysz działa w oparciu o sensor o regulowanej czułości od 400 do 4000 DPI i oferuje 5 przycisków. Jej zasięg to nawet 10 metrów. Klawiaturę natomiast charakteryzuje ergonomiczna konstrukcja oraz wsparcie dla przydatnych skrótów czyniących pracę jeszcze wygodniejszą.

Czytaj też: TOP 5 – ciekawe komputery AiO do 3500 złotych

Premiera zestawu planowana jest na sierpień bieżącego roku. Wtedy też poznamy jego cenę. Miejmy nadzieję, że nie będzie przesadnie wysoka.

Grafika tytułowa: Logitech