Nowi aktorzy dołączają do obsady Wiedźmina!

Trzeci sezon serialu Wiedźmin jest już kręcony przez Netflixa – o tym fakcie dowiedzieliśmy się już jakiś czas temu. Do tej pory jednak gigant branży VOD nie wypowiadał się szerzej odnośnie jego fabuły oraz odnośnie do tego, kto dołączy do obsady produkcji. Dziś wiemy już nieco więcej. Na oficjalnym profilu Netflixa na Twitterze ogłoszono nazwiska nowych aktorów oraz postaci, które wykreują.

Trzeci sezon Wiedźmina z nowymi aktorami!

Jak co sezon, w przypadku trzeciej odsłony przygód Geralta i jego przyjaciół, twórcy przedstawią nam kilka nowych postaci. Na tą chwilę dowiedzieliśmy się, że zagrają je: Robbie Amell (Flash), Meng’er Zhang (Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni), Hugh Skinner (Fleabag) i Christelle Elwin (Half Bad). Cieszy fakt, że do współpracy przy przedsięwzięciu zapraszane są znane i lubiane nazwiska, które znane są fanom fantastycznego kina akcji.

Powyższa grafika wskazuje nam na to, że do uniwersum Wiedźmina zostaną wprowadzone kolejne znane postaci. Mowa o Gallatinie, Radowidzie, Mistle czy Milvie. Możemy więc się spodziewać, że w serialu pojawią się nowe wątki nie tylko zgodne z rozwojem biegu wydarzeń w Sadze, ale i znacznie go wyprzedzające. Zapewne Netflix wtrąci swoje trzy grosze i wzbogaci wątki o własne pomysły, jak w przypadku ostatniego sezonu – z Voleth Meir.

Czytaj też: Poprawność polityczna puka do bram GTA V!

Nadchodzące tygodnie powinny nam przynieść kolejne wieści związane z trzecim sezonem serialu. Miejmy nadzieję, że twórcy nie namieszają zbyt mocno w fabule i że zapewnią nam trzymające w napięciu widowisko. Najbardziej czekamy jednak na zapowiedź daty premiery kontynuacji produkcji na Netflix. Wiele osób po cichu liczy na to, że nastąpi to jeszcze w tym roku.