Nowe zmywarki ASKO na lata!

ASKO to skandynawska marka AGD klasy Premium. Produkty sygnowane jej logo uznaje się za eleganckie, nowoczesne i niezwykle wytrzymałe. Najnowsza linia zmywarek – DW60 – zaprojektowana została w taki sposób, byśmy mogli korzystać z nich nawet przez 20 lat! Co warto wiedzieć na temat tych urządzeń?

fot. ASKO

Nowoczesne zmywarki dla wymagających!

Zmywarki ASKO naszpikowane są nowoczesnymi rozwiązaniami i jednocześnie kompleksowo dbają o to, żeby proces czyszczenia naczyń przebiegał w maksymalnie ekonomicznych warunkach. Producent serwuje nam na ich pokładzie technologie takie, jak tryb Green którego zadaniem jest automatyczny dobór parametrów pracy w taki sposób, by były one idealnie dobrane względem ilości naczyń umieszczonych w zmywarce. O ekonomię zmywania dba także funkcja Auto Dose, samodzielnie odmierzająca detergent w zależności od załadunku, stopnia zabrudzenia, twardości wody, rodzaju programu i temperatury. 

Nowe modele zmywarek ASKO serwują nam ponadto rozwiązania takie, jak:

  • Super Cleaning System – funkcja odpowiedzialna za kompleksowe czyszczenie naczyń bez konieczności wcześniejszego płukania,
  • 11 Spray – system, którego zadaniem jest równomierne rozprowadzanie wody po całym urządzeniu,
  • UV Cleanse – funkcja odpowiedzialna za wyeliminowanie aż do 99,99999% bakterii, grzybów i wirusów z powierzchni naczyń,
  • Turbo Combi Drying – rozwiązanie odpowiedzialne za kompleksowe suszenie umytych naczyń.

Zmywarki DW60 cechuje największa na świecie wysokość załadunku wynosząca aż 58 cm (zmywarki XXL) lub 54 cm (zmywarki XL) i pojemność. Dzięki czemu zmieszczą się w niej nawet 17 kompletów naczyń oraz najbardziej nieporęczne sprzęty kuchenne. DW60 jest także doskonałym uzupełnieniem inteligentnego domu. Przyjazny użytkownikowi interfejs pozwala łatwo ustawić odpowiedni tryb pracy oraz sprawdzić stan urządzenia. Ponadto zmywarka ma możliwość łączenia z aplikacją mobilną Connect Life, która umożliwia zdalne monitorowanie i sterowanie urządzeniem za pomocą smartfona lub tabletu.

Czytaj też: Candy Brava – eko-zmywanie w Twoim domu!

Grafika tytułowa: ASKO