Candy Brava – eko-zmywanie w Twoim domu!

W czasach, w których ceny rosną tak szybko, często zależy nam na oszczędzaniu na opłatach za prąd, gaz czy wodę. Pomóc w tym może nowoczesny sprzęt AGD. Candy Brava to niezwykle wygodne i pojemne urządzenie, którego zalety docenią osoby oszczędne oraz ceniące sobie nowoczesność w kuchni.

fot. Candy

Candy Brava CDIMN 4D622PB pomieści aż 16 kompletów naczyń, składających się łącznie z 201 elementów zastawy stołowej. To zmywarka o największej pojemności na rynku, która pozwala zmieścić wszystkie brudne naczynia całej rodziny za jednym razem. Sprzęt wyposażony został w specjalny kosz przeznaczony na drobne akcesoria kuchenne, takie jak sztućce, małe naczynia, filiżanki czy spodki. Dzięki temu, każde nawet najmniejsze naczynie, będzie miało swoje miejsce w zmywarce. Została ona wyposażana w samoczyszczący się filtr antybakteryjny zapewniający czystą wodę we wszystkich fazach mycia, redukując do 99,9% zarazków po 24 godzinach od użycia, dzięki czemu zmywanie jest niezwykle higieniczne. Ponadto, do wyboru mamy aż dziewięć programów, dostosowanych do każdego rodzaju zabrudzeń.

Oprócz niezwykłej czystości naczyń Candy Brava gwarantuje również komfort użytkowania zarówno podczas pracy urządzenia, a także wkładania jak i wyciągania naczyń. Dzięki systemowi Easy Click podnoszenie i opuszczanie górnego kosza nie wymagają wysiłku. Ponadto, praktyczne i skuteczne zabezpieczenie dolnej szuflady chroni ją przed wypadnięciem nawet przy mocnym szarpnięciu. Zapewnia to pełne bezpieczeństwo zarówno naczyń jak i samego urządzenia. Funkcja Wi-Fi umożliwia zdalną kontrolę nad zmywaniem za pośrednictwem smartfona. Aplikacja będzie informować o zakończonym cyklu lub o braku tabletek do zmywania, kontrolować stan urządzenia czy udzielać porad dotyczących użytkowania i konserwacji.

Czytaj też: Eufy HomeVac H30 – podręczny i wszechstronny odkurzacz

Z Candy Brava masz pewność czystych naczyń, niższych rachunków, dbałości o środowisko i absolutnej wygody użytkowania.

Grafika tytułowa: Candy